Gość


Aktualności


Zapraszamy na kurs kierownika wycieczek szkolnych
poniedziałek, 9 kwietnia 2018, Natalia Jędrzejczak

Zapraszamy na XXI Rodzinny rajd rowerowy
poniedziałek, 9 kwietnia 2018, Natalia Jędrzejczak

Zachęcamy do udziału studentów GSW Milenium.
Szczegóły na plakacie poniżej.
Zapisy prosimy zgłaszać mailowo na adres: anna.hedrych@interia.pl z podaniem imienia i nazwiska, miejscowości zamieszkania oraz daty urodzenia.
Koszt 5 zł., opłatę z danymi należy złożyć w dziekanacie u p. Anny Sołtys-Stawowej.

GSW Milenium na mapie wydarzeń Gniezna!
piątek, 6 kwietnia 2018, Natalia Jędrzejczak

Serdecznie zapraszamy na szkolenie połączone z warsztatem na temat „Mobbing – zagrożenie życia zawodowego”, które odbędzie się w dniu 25.04 br., o godzinie 16.00
Zapisy: Anna Sołtys-Stawowa, anna.soltys-stawowa@milenium.edu.pl

Szkolenie - 17 technik Metody Krakowskiej
piątek, 6 kwietnia 2018, Natalia Jędrzejczak

W siedzibie Wydziału Zamiejscowego GSW Milenium w Wągrowcu, w dniu 06.04.2018 r. odbyło się ze wsparciem Władz Uczelni, szkolenie dla członków Koła Naukowego Baby Start - 17 technik Metody Krakowskiej. Szkolenie rozpoczęło się o godzinie 15:30 i trwało 5 godzin. Prowadzone było przez pedagoga, członka Polskiego Towarzystwa Logopedycznego, a także wykładowcę Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium z wieloletnim stażem - Panią mgr Wioletę Urban. W szkoleniu uczestniczyło 11 osób - aktywnych członków Koła (studentek I, II oraz III roku Pedagogiki). Studentki miały możliwość dowiedzieć się na czym dokładnie polega Metoda Krakowska, kto jest jej twórcą, a także poznać jej techniki. Każda uczestniczka otrzymała materiały. Pani mgr Wioleta Urban z niezwykłą pasją opowiadała o Metodzie Krakowskiej i jej 17 technikach. Szkolenie było bardzo ciekawe i zakończyło się wręczeniem zaświadczeń potwierdzających uczestnictwo. Członkowie Koła mają nadzieję na więcej kursów z Panią mgr.

Oferta pracy nauczyciel-terapeuta
czwartek, 5 kwietnia 2018, Natalia Jędrzejczak

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Mistrzowie Zabawy i Przedszkole Terapeutyczne Mali Mistrzowie w Gnieźnie zaprasza do współpracy.

W związku z intensywnym rozwojem placówek pilnie poszukujemy nauczycieli - terapeutów do prowadzenia zajęć w grupie dzieci niepełnosprawnych - głównie z autyzmem oraz prowadzenia indywidualnych zajęć terapeutyczno-rewalidacyjnych.

Szczegóły tutaj.

Kolejne porozumienie o współpracy podpisane
środa, 4 kwietnia 2018, Natalia Jędrzejczak

Informujemy, iż w dniu 28.03.2018 r. doszło do porozumienia o współpracy  pomiędzy GSW Milenium a Specjalnym Punktem Przedszkolnym Mali Mistrzowie w Gnieźnie, w skład którego wchodzi Niepubliczne Przedszkole Integracyjne oraz Przedszkole Terapeutyczne w Gnieźnie. Niniejsza współpraca obejmuje m.in. organizację wspólnych przedsięwzięć edukacyjnych, naukowych oraz kulturalnych, ale także daje możliwość naszym studentom odbywania praktyk zawodowych w tych placówkach. Nadrzędnym celem podpisanego porozumienia jest podnoszenie poziomu kształcenia oraz wzmacnianie jego praktycznego wymiaru.

Droga społeczności akademicka GSW MILENIUM!
wtorek, 3 kwietnia 2018, Natalia Jędrzejczak

Droga społeczności akademicka GSW MILENIUM!
Z wielką radością i dumą informuję, iż dzięki Waszemu wsparciu i zaangażowaniu, aż 46 wychowanków Domu Dziecka w Wągrowcu i Trzemesznie, otrzymało słodki upominek od zająca! ;)
Dziękuję Wam za ten gest i ogromne serce, które okazaliście. Wierzę, że dobro, które dajecie powracać będzie do Was każdego dnia!
Z pozdrowieniami Anna Sołtys-Stawowa

Wesołych Świąt
czwartek, 29 marca 2018, Natalia Jędrzejczak

Przekazanie darów w ramach akcji "Podaruj batonik"
środa, 28 marca 2018, Natalia Jędrzejczak

Dnia 28 marca 2018 r.  dzieciom z Domu Dziecka w Wągrowcu przekazane zostały przez dziekanat WZ GSW Milenium i przedstawicieli studentów tego wydziału, Panią Malwinę Kędziorę i Panią Martynę Muszyńską, słodycze w ramach świątecznej akcji „Podaruj batonik” oraz ubrania, artykuły szkolne zebrane na „wielkanocnego zajączka” przez studentów i pracowników Grupy Edukacyjnej Milenium.
Aktywny udział w zbiórce wzięło Koło Naukowo-Samokształceniowe "Pasjonat", Koło Naukowe Milenium Management Gniezno i Wągrowiec, Koło Naukowe Baby Start, Samorząd Studencki GSW Milenium oraz Akademickie Liceum Milenium, Akademickie Gimnazjum Milenium, Szkoła Podstawowa Milenium w Gnieźnie i Popowie Kościelnym, Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” w Gnieźnie i Popowie Kościelnym.
Ponadto, część zebranych upominków przedstawiciele Samorządu Studenckiego GSW Milenium przekazali wychowankom Domu Dziecka z Trzemeszna, a przedstawiciele Koła Naukowego Milenium Management w Gnieźnie dzieciom i młodzieży z Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” w Gnieźnie.

Podziękowanie
Galeria

Kolejny trening badmintona za nami...
wtorek, 27 marca 2018, Natalia Jędrzejczak

Jest pięknie! LOTNI MILENIUM w akcji, czyli treningów ciąg dalszy.

Partnerzy uczelni