Gość


Aktualności


Bezpieczeństwo Seniorów
środa, 18 października 2017, Natalia Jędrzejczak

Na zaproszenie Komendy Powiatowej Policji we Wrześni nasza wykładowczyni mgr Anna Hedrych-Stanisławska, która na co dzień jest pracownikiem Straży Miejskiej we Wrześni,  uczestniczyła w debacie społecznej "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ". Głównym tematem rozmów z mieszkańcami było życie seniorów i ich bezpieczeństwo związane z coraz częściej pojawiającymi się przestępstwami "na wnuczka" czy "policjanta". Podczas debaty omówiono także zagadnienia z tytułu podpisywania umów z energetyką i ofertami telekomunikacyjnymi. Rozmowy o bezpieczeństwie na poziomie lokalnym to kontynuacja zainaugurowanej w marcu 2017 r. wielkopolskiej debaty, której organizatorem był Urząd Wojewódzki w Poznaniu oraz Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu, a której m.in. uczestnikiem była mgr Anna Hedrych-Stanisławska. W spotkaniu wzięło udział ok. 40 seniorów, w tym spora grupa osób głuchoniemych.

Znakowanie rowerów
środa, 18 października 2017, Natalia Jędrzejczak

Jednostka Straży Miejskiej we Wrześni, w której pracuje nasza wykładowczyni mgr Anna Hedrych-Stanisławska, jest jednym z inicjatorów i organizatorów prewencyjnego programu znakowania rowerów o nazwie „Wrzesiński rower-bezpieczny rower”. Program ten polega na znakowaniu rowerów w celu zapobieżenia ich kradzieży oraz identyfikacji właściciela w przypadku odnalezienia jednośladu. Znakowanie rowerów dla mieszkańców Wrześni odbywać się będzie w każdy czwartek tygodnia (począwszy od 19.10.2017 r.) w komendzie strażników miejskich przy współudziale policjanta. Zapisy prowadzone są drogą telefoniczną, osobistą lub e-mailową (znakowanierowerow@wrzesnia.pl). Zachęcamy zatem do skorzystania z akcji znakowania naszych studentów zamieszkujących miasto i powiat wrzesiński.

Nowości biblioteczne
środa, 18 października 2017, Natalia Jędrzejczak

Inauguracja GUTW 2017/2018
środa, 18 października 2017, Anna Romanowska

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 Gnieźnieńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z udziałem prof. nzw. dra Lechosława Gawreckiego odbyła się w IKE w Gnieźńie w dniu 18 października 2017 r. galeria

Oferta pracy dla nauczyciela wychowania przedszkolenego z j. angielskim
wtorek, 17 października 2017, Anna Romanowska

Przedszkole nr 14 w Gnieźnie poszukuje kandydata/kę do pracy na stanowisko nauczyciel wychowania przedszkolnego z kwalifikacjami do prowadzenia języka angielskiego.

Kontakt.

NIEBIESKIE GRANTY – PODSUMOWANIE ZWYCIĘZCÓW
poniedziałek, 16 października 2017, Natalia Jędrzejczak

Wykładowczyni Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium w Gnieźnie mgr Anna Hedrych-Stanisławska, która na co dzień jest pracownikiem Straży Miejskiej we Wrześni,  na zaproszenie  firmy Volkswagen Poznań, uczestniczyła w spotkaniu podsumowującym "Niebieskie Granty".
W 2016 r. mundurowa jednostka naszej wykładowczyni, we współpracy z Warsztatem Terapii Zajęciowej we Wrześni, była jednym z laureatów ww. grantów. Nagrodą za projekt ekologiczny „Gran(a)towy eko patrol” był volkswagen caddy. Pojazd został strażnikom miejskim bezpłatnie użyczony na rok. Służył im m.in. do ujawniania i likwidacji "dzikich wysypisk śmieci" oraz umożliwił dojazd do placówek oświatowych, gdzie przeprowadzane były programy dla uczniów w zakresie segregacji śmieci. Łącznie w wygranym projekcie uczestniczyło 7136 osób.

Sukces naszej studentki
poniedziałek, 16 października 2017, Natalia Jędrzejczak

Wiecie że nasze ostatnie ogłoszenie o pracę jest już nieaktualne? A to oznacza, że doradca zawodowy znalazł pracę! Tym doradcą zawodowym jest nasza studentka specjalności doradztwo zawodowe i personalne z elementami coachingu, Pani Ania Sołtys-Stawowa.
Zaglądajcie na naszą stronę do zakładki BIURA KARIER, kto wie, może następnym razem to wy znajdziecie ofertę idealną dla siebie!
Pani Ani życzymy powodzenia i sukcesów zawodowych w nowej pracy.

Kandydaci do Samorządu Studenckiego poszukiwani
czwartek, 12 października 2017, Natalia Jędrzejczak

SZANOWNI STUDENCI!!!
 
Nadszedł czas wyboru członków Samorządu Studenckiego Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium. To jedyny taki moment, w którym macie okazję nie tylko głosować na Waszych przedstawicieli, ale także sami możecie kandydować!
Pierwszym etapem jest zgłoszenie kandydatur, na których w listopadzie będziecie głosować. Zgłoszone osoby będą Was reprezentować przez najbliższe trzy lata.
Do podstawowych zadań Samorządu Studenckiego między innymi należą:
•    reprezentowanie WSZYSTKICH studentów Uczelni
•    uzgadnianie z Senatem wszelkich zagadnień dotyczących życia studenckiego
•    budowanie świadomego środowiska studenckiego
•    organizacja imprez okolicznościowych i działalność kulturalno-sportowa
•    szeroko pojęte wsparcie dla wszystkich studentów.
....

Uczeń Akademickiego Liceum Milenium w programie "The Brain. Genialny umysł".
czwartek, 12 października 2017, Natalia Jędrzejczak

W najbliższy wtorek  17.10. o g. 20:05 w programie „The Brain. Genialny umysł” na kanale Polsat wystąpi uczeń Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Milenium – Jakub Lesiński. Oglądajcie koniecznie, by zobaczyć, jakie niezwykłe umiejętności zaprezentuje nasz licealista  i jak sobie poradzi w programie. Trzymamy kciuki za Kubę!

Praca dla PEDAGOGA/TERAPEUTY
wtorek, 10 października 2017, Anna Romanowska

Centrum Terapii i Mediacji FRENO poszukuje kandydata/ę na stanowisko PEDAGOG/TERAPEUTA, szczegóły oferty dostępne tutaj.

Partnerzy uczelni