Gość


Aktualności


Kolejny wykład otwarty WZ GSW Milenium w powiecie wągrowieckim
środa, 7 marca 2018, Natalia Jędrzejczak

W środę 7 marca 2018 r. uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. ppłk. dr. Stanisława Kulińskiego mieli możliwość wysłuchania wykładu otwartego dr Anny Bęczkowskiej – doświadczonej wykładowczyni Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium - na temat: „Komunikacja interpersonalna i negocjacje”. Przed wykładem dziekan Wydziału Zamiejscowego GSW Milenium w Wągrowcu przedstawił uczniom informacje o uczelni oraz ofertę studiów. Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor Zespołu Szkół mgr Beacie Dobrochowskiej-Byczyńskiej - za możliwość wygłoszenia wykładu.

Galeria

III Powiatowe Targi Edukacyjno-Zawodowe w Strzałkowie
środa, 7 marca 2018, Natalia Jędrzejczak

Dnia 07.03.2018 r. na zaproszenie dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzałkowie braliśmy udział w III Powiatowych Targach Edukacyjno-Zawodowych.

Celem targów było przedstawienie oferty edukacyjnej naszej uczelni uczniom klas maturalnych oraz absolwentom szkół ponadgimnazjalnych z powiatu słupeckiego.

Galeria

Folkowe Pisanki - zajęcia warsztatowe
piątek, 2 marca 2018, Natalia Jędrzejczak

W dniu 2 marca 2018r. członkini Koła Naukowo-Samokształceniowego 'Pasjonat” przeprowadziła w Szkole Podstawowej im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Starkówcu Piątkowskim w klasie 1 zajęcia warsztatowe. Jajka były zdobione techniką decoupage: przyklejonymi papierowymi wydzierankami z ludowymi motywami i pokrytymi odpowiednimi preparatami. Uczniowie podczas warsztatów dowiedzieli się, jakie są techniki zdobienia, mogli obejrzeć pisanki wykonane na jajku przepiórczym, kurzym, kaczym, gęsim i strusim. Dekorowanie pisanek to jedno z najpiękniejszych wspomnień związanych ze Świętami Wielkanocnymi.

Galeria

LOTNI Milenium wystartowali!
czwartek, 1 marca 2018, Natalia Jędrzejczak

W dniu 28.02. 2018 r. w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium odbył się pierwszy trening klubu graczy w badmintona LOTNI MILENIUM. Spotkanie obfitowało w prawdziwie sportową atmosferę. Jak się okazało członkowie klubu grają na bardzo wysokim poziomie.
Dziękujemy i do zobaczenia na następnym treningu!
Galeria

Bonifikata w czesnym na studiach podyplomowych
wtorek, 27 lutego 2018, Natalia Jędrzejczak
Trzeci zjazd Szkoły dla Rodziców
piątek, 23 lutego 2018, Natalia Jędrzejczak

Dnia 23 lutego 2018 roku w siedzibie Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium odbyła się kolejna odsłona Szkoły dla Rodziców. Wraz z uczestnikami zjazdu dokańczaliśmy własne "mapy rodzinne" i dokonywaliśmy odkryć naszego życia. Za pomocą metafor i symboliki zapoznawaliśmy się z własną teraźniejszością oraz potencjałem niezbędnym do funkcjonowania w życiu.
Kolejna odsłona Szkoły dla Rodziców będzie kontynuowana w ramach IV zjazdu Szkoły dla Rodziców. Serdecznie zapraszamy już dziś!


Zapraszamy na trzeci zjazd Szkoły dla Rodziców
środa, 21 lutego 2018, Natalia Jędrzejczak

Serdecznie zapraszamy na trzeci zjazd Szkoły dla Rodziców,
który odbędzie się 23 lutego 2018 r.
w siedzibie Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium,  sala nr 1 budynek A.

Do zobaczenia!

Zapraszamy na pierwszy trening
wtorek, 13 lutego 2018, Natalia Jędrzejczak

Pierwszy trening Lotnych Milenium odbędzie się 28 lutego o godzinie 17.00 aula budynek B.
Zapraszamy wszystkich członków klubu oraz tych jeszcze niezdecydowanych :)
Wpisujcie termin w kalendarz i do zobaczenia!!!

Kontakt: Anna Sołtys-Stawowa - annasskontakt@interia.pl

Warsztaty pt. "Kreowanie wizerunku w biznesie"
poniedziałek, 12 lutego 2018, Natalia Jędrzejczak

W dniu 10 lutego 2018 r. w ramach współpracy naszej Uczelni z interesariuszami zewnętrznymi, odbyły się kolejne warsztaty pt. "Kreowanie wizerunku w biznesie", które poprowadził Jerzy Błochowiak, przedstawiciel firmy OVB Allfinanz. Studenci mieli okazję nabyć wiedzę praktyczną, dzięki której mogą wzbogacać swoją działalność zawodową. Uczestnictwo w warsztatach zostało potwierdzone imiennym certyfikatem dla każdego studenta biorącego udział w spotkaniu.

Galeria

Wizyta w MNiSW w Warszawie
czwartek, 8 lutego 2018, Natalia Jędrzejczak

W dniu 7 lutego 2018 r. w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego w Warszawie Rektor GSW Milenium, dr Hubert Paluch uczestniczył w spotkaniu z Wiceprezesem Rady Ministrów, Ministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego - dr Jarosławem Gowinem oraz z Posłem na Sejm RP - Grzegorzem Piechowiakiem. Rozmowa dot. sytuacji niepublicznego szkolnictwa wyższego w Polsce w kontekście Ustawy 2.0.

Partnerzy uczelni