Gość


Aktualności


Spotkanie Samorządu Studenckiego GSW Milenium
piątek, 15 grudnia 2017, Natalia Jędrzejczak

W dniu 11 grudnia 2017 r. odbyło się zebranie nowych członków Samorządu Studenckiego Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium pod opieką pani dr Sylwii Jabłońskiej. Wybrano przewodniczącą - panią Annę Sołtys-Stawową, a także zastępcę przewodniczącej - pana Leszka Bodusa. Samorząd zdecydował o przyjęciu nowego logo oraz omówił inicjatywy, które będą realizowane w bieżącym roku akademickim.


 

Uroczysta gala "Złota pieczęć"
piątek, 8 grudnia 2017, Natalia Jędrzejczak

W czwartek 7 grudnia  2017 r. dr Mykola Orlykovskyi, Dziekan WZ GSW Milenium w Wągrowcu, na zaproszenie Pana Starosty Tomasza Kranca, wziął udział w uroczystej gali „Złotej Pieczęci” – Nagrody Powiatu Wągrowieckiego przyznawanej już po raz siedemnasty za ponadprzeciętne działania i dokonania społeczne oraz zawodowe osób działających na rzecz Powiatu Wągrowieckiego.
Władze GSW Milenium serdecznie gratulują laureatom tegorocznej nagrody, którymi zostali Pani Elżbieta Kapczyńska oraz Pan Andrzej Wieczorek.

Targi edukacyjne "Mój start w przyszłość"
piątek, 8 grudnia 2017, Natalia Jędrzejczak

Dnia 8 grudnia 2017 roku w Zeszpole Szkół w Mogilnie uczestniczyliśmy w przedsięwzięciu "Mój start w przyszłość". Głównym celem było umożliwienie uczniom klas trzecich Lo oraz czwartych Technikum zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej Uczelni.

Galeria

Lista Studentów, którzy będą reprezentować Samorząd Studencki podczas V. kadencji
wtorek, 5 grudnia 2017, Natalia Jędrzejczak

Szanowni Studenci,
w dniach 17 listopada 2017 r. do 30 listopada 2017 r. odbyły się wybory do Samorządu Studenckiego.
Poniżej lista Studentów, którzy będą reprezentować Was podczas V. kadencji:

 1. Bodus Leszek
 2. Sołtys-Stawowa Anna
 3. Kędziora Malwina
 4. Biernacki Krzysztof
 5. Ciążyńska Daria
 6. Karolewska Romana
 7. Kulpa Marta
 8. Stangierska Maria
 9. Buchs Tomasz
 10. Sosnowska Nadia
 11. Łukaszewska Dominika

Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy, a nowym członkom Samorządu gratulujemy i życzmy wielu pomysłów, które przełożą się na rozwój naszej Uczelni.
 

Wigilie Studenckie
wtorek, 5 grudnia 2017, Natalia Jędrzejczak

Szanowni Studenci,
w związku ze zbliżającą się Wigilią Studencką uprzejmie prosimy o zgłaszanie dwóch osób z każdej grupy, które upieką na tą okoliczność ciasta.
Termin Wigilii Studenckiej w Wągrowcu -10/12/2017 r.
Termin Wigilii Studenckiej w Gnieźnie - 16/12/2017 r.
Osoby te, a także Starostów grup/roku prosimy o kontakt z dr Sylwią Jabłońską - tel. 502 910 392.

Akcja charytatywna w ramach Szlachetnej Paczki
poniedziałek, 4 grudnia 2017, Natalia Jędrzejczak

W dniach 2-3 grudnia 2017 roku w GSW Milenium studenci III roku studiów pierwszego stopnia na kierunku pedagogika przy wsparciu Samorządu Studenckiego GSW Milenium zorganizowali zbiórkę pieniędzy w ramach akcji charytatywnej Szlachetna Paczka. Studenci oraz wykładowcy pięknie otworzyli serca i portfele na pomoc drugiemu człowiekowi. Organizatorzy zbiórki spotkali się w tych dniach z otwartością i gościnnością każdego kto chciał pomóc. Dzięki zebranym pieniążkom będą mogli sprostać wszystkim potrzebom naszych bohaterek, którymi są samotnie wychowująca mama, Basia i jej 9 letnia córka,  Marysia, a nawet zakupić prezenty dla kobiet.
Dziękujemy bardzo serdecznie za okazaną pomoc!

Galeria

Akcja charytatywna w ramach Szlachetnej Paczki, 2-3.12.2017 r.
środa, 29 listopada 2017, Natalia Jędrzejczak

W dniach 2-3 grudnia 2017 roku w GSW Milenium zostanie przeprowadzona akcja charytatywna w ramach Szlachetnej Paczki. Studenci Wydziału Nauk Społecznych GSW Milenium 3 roku studiów pierwszego stopnia na kierunku pedagogika i zarządzanie przy wsparciu Samorządu Studenckiego GSW Milenium będą wchodzili na zajęcia i zbierali pieniążki. Zbiórka ma na celu zebranie środków pieniężnych na zakup towarów spożywczych i odzieżowych dla jednej ubogiej rodziny w Gnieźnie. Naszymi bohaterkami są samotnie wychowująca mama Basia i 9 letnia Marysia. Dlaczego właśnie one ? Otóż, pani Barbara jest osobą o wielkim i dobrym sercu i uczy swoją córkę dobroci dla innych. Kobieta wcale nie chciała pomocy twierdząc, że "inni" mają gorzej. Warunki bytowe tej rodziny są złe. Często nie starcza im na normalne potrzeby żywieniowe. Pani Barbara nie może podjąć pracy, ponieważ jej córka choruje na nadpobudliwość i nie może zostać sama w domu. Kobiety chciałyby spędzić święta w radosnej atmosferze i przy ciepłym posiłku.
Mamy nadzieję że z Waszą pomocą uda nam się zrealizować Szlachetną Paczkę dla tych wxspaniałych Dziewczyn. Otwórzmy nasze serca, ale i portfele dla drugiego człowieka.
Serdecznie zapraszamy !

Naukowo-praktyczna konferencja "Zarządzanie w agrarnym sektorze gospodarki: teoria i praktyka efektywnego rozwoju"
środa, 29 listopada 2017, Natalia Jędrzejczak

W ramach podpisanej umowy o współpracy pomiędzy Katedrą zarządzania organizacjami i administracją im. M. P. Poliszczuka Żytomierskiego Narodowego Uniwersytetu Agroekologicznego a Wydziałem Nauk Społecznych Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium w dniu 29.11.2017 r. została zorganizowana naukowo-praktyczna konferencja młodych naukowców, doktorantów, studentów z udziałem międzynarodowym "Zarządzanie w agrarnym sektorze gospodarki: teoria i praktyka efektywnego rozwoju".

Publikacja

Aktywność seniorów w przestrzeni lokalnej – potrzeby i wyzwania. Senioralia 2017
wtorek, 28 listopada 2017, Natalia Jędrzejczak

W dniu 28 listopada 2017 roku w Urzędzie Miasta i Gminy Czerniejewo odbyło się  Seminarium Naukowe pt. „Aktywność seniorów w przestrzeni lokalnej – potrzeby i wyzywania” zorganizowane przez Gnieźnieńską Szkołę Wyższą Milenium, Urząd Miasta i Gminy Czerniejewo oraz Radę Seniorów Miasta i Gminy Czerniejewo.
Podczas seminarium naszą uczelnię reprezentowali: dr Hubert Paluch, prof. GSW Milenium, dr Anna Knocińska, dr Danuta Krzysztofiak oraz dr Radosław Skrobacki. Pan dr Radosław Skrobacki przedstawił raport ze wspólnie przeprowadzonego projektu badawczego przez GSW Milenium i Urząd Miasta i Gminy Czerniejewo „Diagnoza potrzeb osób starszych w gminie Czerniejewo – w kierunku aktywizacji seniorów i optymalizacji jakości ich życia”.

plakat

program

galeria

Zapraszamy do udziału w warsztatach "Szkoła dla Rodziców"
poniedziałek, 27 listopada 2017, Natalia Jędrzejczak

Pracownia poradnictwa wychowawczego i wsparcia pedagogiczno-psychologicznego PERMUTO działająca przy Akademickim Centrum Wsparcia Pedagogiczno-Psychologicznego Auxilium przy GSW Milenium serdecznie zaprasza Państwa do udziału w Szkole dla Rodziców. Pierwsze spotkanie odbędzie się 15 grudnia (piątek) w godz.17:00-20:00.
Jej realizacja w ramach spotkań warsztatowych ma za zadanie m.in.

 • dostarczenie wiedzy na temat emocji oraz nauka ich rozpoznawania, nazywania i rozumienia
 • dostarczenie wiedzy nt. skutecznej komunikacji oraz ćwiczenia praktyczne dotyczące mówienia o swoich uczuciach i oczekiwaniach
 • wzmocnienie pozytywne i odkrywanie poczucia własnej mocy w relacjach rodzinnych
 • praca z genogramem
 • dostarczenie informacji dotyczącej granic psychologicznych, ich znaczenia i funkcji w życiu człowieka oraz pobudzenie do refleksji, w jaki sposób stawiać je własnemu dziecku
 • dostarczenie wiedzy na temat wpływu alkoholu i narkotyków na organizm człowieka oraz jak rozpoznać sygnały świadczące o ich użyciu przez dzieci
 • obniżenie u rodziców lęku oraz wstydu przed konfrontacją z problemem dziecka

Udział w warsztatach jest bezpłatny.


Czas trwania: 5 spotkań po 2 godziny
Liczba osób: 14 (grupa jest zamknięta tzn.po zapisaniu się do Szkoły dla Rodziców nie ma możliwości zmiany uczestnika)
Zapisy: dr Aneta Kokot- 697 697 639, a.kokot@op.pl
Termin nadsyłania zgłoszeń: 8 grudnia 2017 r.
 
Serdecznie zapraszamy do udziału! :)

Partnerzy uczelni