Gość


Aktualności


Trzeci wykład otwarty WZ GSW MILENIUM W POWIECIE WĄGROWIECKIM
środa, 7 lutego 2018, Natalia Jędrzejczak

W środę 7 lutego 2018 r. odbył się kolejny wykład otwarty dla drugiej grupy klas maturalnych w I Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu. Wykład na temat: „Znaczenie globalizacji, jako wielowymiarowego ekonomiczno-menedżerskiego zjawiska społecznego. Siła sieci społecznych” - wygłosił dr Peter Odrakiewicz, praktyk, nauczyciel akademicki  z wieloletnim stażem. Jak zawsze bardzo dziękujemy za współpracę Dyrekcji Liceum - Panu mgr. Cezaremu Szypulskiemu i Panu mgr. Maciejowi Patelskiemu.

Galeria

Drugi wykład otwarty WZ GSW MILENIUM W POWIECIE WĄGROWIECKIM
wtorek, 6 lutego 2018, Natalia Jędrzejczak

We wtorek 6 lutego 2018 r. uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół im. Karola Libelta w Gołańczy mieli możliwość wysłuchania wykładu otwartego dr Anety Kokot - doświadczonej wykładowczyni Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium - na temat: „Bullying w klasie szkolnej - o przemocy i powodach dla których boimy się reagować”. Po wykładzie przedstawiono uczniom informacje o uczelni oraz ofertę naszych studiów. Bardzo dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkół - Paniom mgr Róży Spychale i mgr Barbarze Krajniak-Vinke - za możliwość wygłoszenia wykładu.

Galeria

Kurs doskonalący - Logopedyczne vademecum nauczyciela w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej
wtorek, 6 lutego 2018, Natalia Jędrzejczak

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do wzięcia udziału w 10-godzinnym kursie „Logopedyczne vademecum nauczyciela w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”.
Kurs podzielony jest na dwa 5-godzinne spotkania.  I część kursu odbędzie się w dniu 4 marca br., II część kursu odbędzie się w dniu 18 marca br. w głównej siedzibie uczelni przy ul. Okulickiego 3a w Gnieźnie.

Realizacja w godzinach od 13.00 do 17.00.

Całkowity koszt: 100,00 zł.   

Kurs poprowadzi: mgr Wioleta Urban.

   Osoby, które chciałyby uczestniczyć w kursie prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej

oraz przesłanie drogą mailową – marta.wawrzyniak@milenium.edu.pl

                     Nr konta: BZ WBK S.A.  39 1090 1375 0000 0001 0300 9473

                    Tytuł zapłaty: Imię i nazwisko, Kurs: Logopedyczne vademecum nauczyciela

                       Termin płatności – do 25.02.2018 r.
 

                      LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

                      Informacje na temat kursu uzyskają Państwo również  pod numerem tel. 61 4282627.

 

karta zgłoszeniowa

Szkolenie - mobbing w środowisku pracy
piątek, 2 lutego 2018, Natalia Jędrzejczak

Na zaproszenie Regionalnego Centrum Edukacyjnego w Bydgoszczy, dr Aneta Kokot reprezentująca Biuro Karier oraz Pracownię Wsparcia Pedagogiczno-Psychologicznego Auxilium przy GSW Milenium, przeprowadziła 2 lutego 2018 r, w Ciechocinku szkolenie dla kadry zarządzającej w środowisku oświatowym  w zakresie mobbingu w środowisku pracy. W ramach kilkugodzinnego spotkania w sposób twórczy przedstawiono proces i mechanizm powstawania przemocy w pracy, zakres jego przejawów oraz koszty jakie ponosi zarówno pracodawca jak i pracownik. Nie bez znaczenia stały się zagadnienia prewencji nieetycznych zachowań oraz sposobów radzenia sobie z nimi. Zaproponowane treści spotkały się z entuzjazmem ze strony uczestników a ich doświadczenia własne stały się przyczynkiem do zmiany tej toksycznej sytuacji.

Galeria

Drugi zjazd Szkoły dla Rodziców
piątek, 2 lutego 2018, Natalia Jędrzejczak

1 lutego 2018 roku w siedzibie Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium odbyła się kolejna odsłona Szkoły dla Rodziców. Wraz z uczestnikami twórczo, innowacyjnie odkrywaliśmy historie rodzinne, cykle rozwojowe rodziny, czy rytuały i przekonania rodzinne. W ramach zjazdu poznano i zainicjowano tworzenie "mapy rodzinnej"- genogramu, jego struktury i symboli, co będzie kontynuowane w ramach III zjazdu Szkoły dla Rodziców. Serdecznie zapraszamy już dziś!

Galeria

Wyrazy głębokiego...
piątek, 2 lutego 2018, Natalia Jędrzejczak

Wyrazy głębokiego współczucia oraz słowa wsparcia i otuchy

dla dra inż. Adama Wojciechowskiego

z powodu śmierci żony

składają

Władze Uczelni oraz cała społeczność akademicka.

 

Wystartował maraton wykładów otwartych WZ GSW Milenium w powiecie wągrowieckim.
czwartek, 1 lutego 2018, Natalia Jędrzejczak

Z ogromną satysfakcją informujemy, że 31 stycznia 2018 r. odbył się pierwszy z cyklu wykładów otwartych dla klas maturalnych, prowadzonych przez wykładowców Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium, w I Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu. Wykład na temat: "Moda i trendy na rynku pracy"- wygłosiła dr Aneta Kokot, pedagog, doradca zawodowy z wieloletnim stażem. Po wykładzie dziekan WZ w Wągrowcu dr Mykola Orlykovskyi opowiedział o uczelni i przedstawił uczniom ofertę naszych studiów. Bardzo dziękujemy Dyrekcji Liceum Panu mgr. Cezaremu Szypulskiemu, a Panu mgr. Maciejowi Patelskiemu - za możliwość wygłoszenia wykładu.

Galeria

Kolejny artykuł naukowy
czwartek, 1 lutego 2018, Natalia Jędrzejczak

Informujemy, że dr Mykola Orlykovskyi opublikował kolejny artykuł naukowy w języku angielskim na temat: “Rolnictwo w Polsce i na Ukrainie – potencjał i dynamika zmian w produkcji” („Agriculture in Poland and Ukraine – Potential and Dynamics of  Changes in Production”) w Zeszytach Naukowych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie - Problemy Rolnictwa Światowego (Scientific Journal Warsaw University of Life - Sciences Problems of World Agriculture).

links:

https://doi.org/10.22630/PRS.2017.17.4.108

http://sj.wne.sggw.pl/pdf/PRS_2017_T17(32)_z4.pdf

Zapraszamy na drugi zjazd Szkoły dla Rodziców
piątek, 26 stycznia 2018, Natalia Jędrzejczak

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy na drugi zjazd Szkoły dla Rodziców, który odbędzie się 1 lutego 2018 r. w godz.17:00-19:45 w sali nr 14.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu:
dr Aneta Kokot- a.kokot@op.pl; tel.697 697 639

Konstytucja dla Nauki – Projekt Ustawy 2.0.
wtorek, 23 stycznia 2018, Natalia Jędrzejczak

Na zaproszenie Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego - Jarosława Gowina, Rektor GSW Milenium – dr Hubert Paluch wziął udział w Prezentacji projektu Ustawy „Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce” po konsultacjach społecznych. Podsumowanie konsultacyjnego etapu prac nad ustawą miało miejsce w dniu 22.01.2018 r.
w Warszawie.

Galeria

Więcej informacji na stronie www.nauka.gov.pl  oraz www.konstytucjadlanuaki.gov.pl

Partnerzy uczelni