Gość


Aktualności


CENTRUM KETTLEBELL WĄGROWIEC zaprasza
wtorek, 21 listopada 2017, Natalia Jędrzejczak

UWAGA STUDENCI!
CENTRUM KETTLEBELL WĄGROWIEC przy współpracy Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej MILENIUM przygotował dla Was promocję na jedyne w Wągrowcu zajęcia Kettelbell Hardstyle.
Wszyscy studenci uczelni GSW Milenium z ważną legitymacją studencką otrzymają rabat na karnet, na zajęcia grupowe Kettlebell Hardstyle prowadzone przez asystenta CKB Polska - Marcina Dziekana.

Wybierając uczelnię MILENIUM postawiłeś na swoją przyszłość zawodową, teraz dzięki CENTRUM KETTLEBELL WĄGROWIEC postaw również na swoje zdrowie, zgrabną sylwetkę, a przede wszystkim siłę i wytrzymałość.

Już od stycznia ruszają kolejne grupy Kettlebell Hardstyle. Nabór już wystartował, a wolne miejsca rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.
Nie zwlekaj i zarezerwuj sobie miejsce w jedynej szkole siły w promieniu 60km.

Aktywność seniorów w przestrzeni lokalnej – potrzeby i wyzwania
poniedziałek, 20 listopada 2017, Natalia Jędrzejczak

Nasz Partner, z którym współpracujemy, Burmistrz Miasta i Gminy Czerniejewo oraz Rada Seniorów Miasta i Gminy Czerniejewo zapraszają na SENIORALIA pod hasłem „Siła wieku i doświadczenia, czyli jak senior Gminę Czerniejewo zmienia”, które odbędą się w dniach 21-29 listopada 2017r.

 

Spektakl teatralny „H2O TO JEST TO” – 22.11.2017r.
piątek, 17 listopada 2017, Paweł Spachacz

W dniu 22 listopada 2017r. w Świetlicy Wiejskiej w Szczytnikach Czerniejewskich odbędzie się premiera spektaklu teatralnego (bajki familijnej) pt. „H2O TO JEST TO” zrealizowanego przez Stowarzyszenie Pelikan. W imieniu Stowarzyszenia Pelikan oraz Artystów-Seniorów z Gminy Czerniejewo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spektaklu. 

Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Przemocy Wobec Dzieci 19 listopada 2017 r.
czwartek, 16 listopada 2017, Paweł Spachacz

W naszej bibliotece znajdziesz wiele ciekawych informacji na temat przemocy wobec dzieci. Poniżej zamieszczamy spis książek, do których warto sięgnąć:

Zajęcia w Fundacji FIONA w Poznaniu
środa, 15 listopada 2017, Natalia Jędrzejczak

W dniu 14.11.2017 r. na terenie Fundacji na Rzecz Integracji Osób Niepełnosprawnych i Autystycznych „FIONA” w Poznaniu odbyło się spotkanie edukacyjne. Wzięły w nim udział studentki GSW Milenium drugiego roku studiów magisterskich na kierunku pedagogika, specjalność: pedagogika specjalna w zakresie oligofrenopedagogiki (pani Julia Pilarska, pani Justyna Kubalewska, pani Karolina Moszyńska, pani Urszula Ogórkiewicz, pani Zuzanna Hoffmann) i nasz wykładowca dr Paulina Gołaska, która spotkanie zorganizowała oraz studentki GSW Milenium Wydziału Zamiejscowego w Wągrowcu: pani Malwina Kędziora, pani Roksana Świderska i pani Nadia Sosnowska reprezentujące Koło Naukowe Baby Start, a także opiekun Koła i nasz wykładowca, Pani dr Anna Bęczkowska.

VII Ogólnopolski Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych, 10-12.11.2017 r. Kielce
poniedziałek, 13 listopada 2017, Natalia Jędrzejczak

W dniach 10-12 listopada 2017 r. w Kielcach odbył się VII Ogólnopolski Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych, w którym udział wzięły przedstawicielki Samorządu Studenckiego GSW Milenium, pani Maria Stangierska oraz pani Romana Karolewska. Niniejszy wyjazd miał formę sprawozdawczo-wyborczą w związku z tym w całości poświęcony był sprawozdaniu z działalności Forum Uczelni Niepublicznych od jej powstania, czyli od roku 2014 do chwili aktualnej. W przeważającej mierze również zjazd ten poświęcony był wyborowi nowych władz Zarządu Forum Uczelni Niepublicznych i Rady Rewizyjnej. Osoby delegowane miały możliwość uczestnictwa w uchwaleniu nowego statutu FUN, jak również zgłaszania swoich wniosków i udziału w debacie temu poświęconej.

III Gnieźnieński Bieg Niepodległości na 11 km.
poniedziałek, 13 listopada 2017, Natalia Jędrzejczak

W dniu 11 listopada 2017 r. w pierwszej stolicy Polski po raz trzeci odbył się Gnieźnieński Bieg Niepodległości na 11 km. Start miał miejsce o godz. 11:11. Każdy zawodnik kończący III GBN otrzymał pamiątkowy medal w kształcie kotyliona. Na uczestników czekały również pamiątkowe pakiety w kolorze biało-czerwonym. Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium po raz 3 była sponsorem Gnieźnieńskiego Biegu Niepodległości. Rektor i Kanclerz GSW Milenium ufundowali zegarek SWATCH, otrzymała go osoba, która przybiegła na metę zajmując 111 miejsce.

Galeria

Podaruj mi trochę Słońca – Zbiórka charytatywna dla Ukrainy
poniedziałek, 13 listopada 2017, Natalia Jędrzejczak

15 listopada 2017r. startujemy ze zbiórką rzeczy dla dzieci i młodzieży na Ukrainie. Organizacje Studenckie Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium (Gniezno & Wągrowiec) kolejny raz łączy jeden cel – „dać komuś coś od siebie”. Studencie, przyłącz się do nas, by „promieniami słońca rozweselać świat”. Nasza wspólna akcja trwać będzie do  10 grudnia 2017r. NIE ZWLEKAJ, PODZIEL SIĘ Z INNYMI!

Plakat 1

Plakat 2

Plakat 3

OFFELIADA Festiwal Filmowy
poniedziałek, 6 listopada 2017, Natalia Jędrzejczak

W dniach 2-5 listopada 2017 r. przedstawicielka Samorządu Studenckiego GSW Milenium Anna Sołtys-Stawowa miała zaszczyt po raz kolejny zasiąść w ławie Jury Studenckiego podczas 11. Offeliady, tj. festiwalu filmowego, odbywającego się w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie. Program Offeliady obfitował także w liczne wydarzenia kulturalne tj. koncerty, warsztaty, spektakle oraz wystawy sztuki fotograficznej.
Jury Studenckie stanowili przedstawiciele 4 gnieźnieńskich szkół wyższych: Instytut Kultury Europejskiej UAM, Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium, Gnieźnieńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gnieźnie.

Kreowanie wizerunku w biznesie
poniedziałek, 6 listopada 2017, Natalia Jędrzejczak

W miniony weekend tj. 4-5.11.2017 r. w GSW Milenium odbyły się zajęcia z praktykiem - Panem Jerzym Błochowiakiem - przedstawicielem firmy OVB, który poprowadził warsztaty na temat kreowania wizerunku w biznesie. Spotkanie odbyło się w ramach porozumienia o współpracy dla kierunku zarządzanie.

 Fotorelacja

Partnerzy uczelni