Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Konkurs na bajkę terapeutyczną
niedziela, 30 czerwca 2019, Rafał Wojtaszak

Biblioteka Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium ogłasza konkurs na bajkę terapeutyczną. Ma on charakter otwarty i adresowany jest do: studentów, nauczycieli, wychowawców, pedagogów, terapeutów oraz wszystkich osób zainteresowanych tematem.

 

Dla zwycięzców konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Na prace czekamy do 16 września 2019 roku.

 

Szczegóły pod linkiem http://bit.ly/bibliotekaKonkurs

Zajęcia terenowe w Zakładzie Poprawczym w Poznaniu
piątek, 28 czerwca 2019, Martyna Drągowska

W dniu 25 czerwca 2019 roku studentki I. roku studiów kierunku Pedagogika Wydziału Zamiejscowego GSW w Wągrowcu odwiedziły w ramach zajęć terenowych z przedmiotu Pedagogika społeczna Zakład Poprawczy w Poznaniu. Wraz z opiekunem, dr Sylwią Jabłońską, zwiedziły placówkę, spędziły czas z jej podopiecznymi i wymieniły doświadczenia z kadrą. Uczestnicy wyjazdu składają podziękowania Panu Dyrektorowi Michałowi Nowakowi za bezcenną lekcję misji i pasji!

Absolutorium na Wydziale Zamiejscowym w Wągrowcu
czwartek, 27 czerwca 2019, Rafał Wojtaszak

Finis coronat opuskoniec wieńczy dzieło

W poniedziałek 24 czerwca br. w Sali „Kryształowej” Hotelu „Pietrak” odbyło się uroczyste absolutorium absolwentów Wydziału Zamiejscowego Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium w Wągrowcu.

Tradycyjnie uroczystość otworzył JM Rektor - Założyciel Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium prof. nzw. dr Lechosław Gawrecki. Przemówienie do Absolwentów wygłosił Dziekan Wydziału Zamiejscowego GSW Milenium w Wągrowcu - dr Mikołaj Orlikowski.

Zakończenie studiów podyplomowych w Pile
wtorek, 25 czerwca 2019, Rafał Wojtaszak

W poniedziałek 24 czerwca br. odbyło się zakończenie studiów podyplomowych w naszym Ośrodku Kształcenia Podyplomowego w Pile.

Serdecznie gratulujemy absolwentom ukończonych specjalności:
-Diagnoza i terapia pedagogiczna
-Geografia w szkole
-Matematyka w szkole
-Zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

Spotkanie z Beatą Biegałą - fotorelacja
poniedziałek, 24 czerwca 2019, Rafał Wojtaszak

Co można robić po Pedagogice? Czy warto założyć fundację? Jak pozyskiwać fundusze? Jakie problemy pojawiają się przy prowadzeniu własnego biznesu i jak sobie z nimi radzić? Jakie są możliwości pracy dla pedagoga? Jak prowadzić własną firmę w Internecie?

O tym wszystkim rozmawialiśmy na trzecim spotkaniu z cyklu "Pedagogika... i co dalej. Spotkania z praktyką" . W sobotni poranek gościła na naszej Uczelni Beata Biegała - terapeutka, trenerka, założycielka Fundacji Neuronietypowi, absolwentka GSW Milenium. Dziękujemy!

Zobacz fotorelację

Absolutorium Uniwersytetu III Wieku w Wągrowcu
poniedziałek, 24 czerwca 2019, Martyna Drągowska

18 czerwca dziekan Wydziału Zamiejscowego w Wągrowcu GSW Milenium dr Mikołaj Orlikowski uczestniczył w absolutorium Wągrowieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, na zaproszenie pani Prezes Barbary Kucharskiej. Nasze uczelnie od lat idą razem drogą edukacyjną. Jesteśmy dumni, że dzięki życiowo doświadczonym i zaangażowanym studentom 50+ możemy ciągle pracować nad połączeniem teorii i praktyki zawodowej, budując platformę współpracy międzypokoleniowej. Tegorocznym absolwentom Wągrowieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Wydziale Zamiejscowym Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium w Wągrowcu serdecznie życzymy chęci do rozwoju i osiągnięcia nowych horyzontów, zaróno naukowych jak i zawodowych.
 

Zapraszamy do przeczytania relacji w portalu WRC


Zdjęcia własne i Romana Kowalczewskiego/Portal WRC

Kwestura, Rektorat - godziny pracy w wakacje
poniedziałek, 24 czerwca 2019, Martyna Drągowska

Uprzejmie informujemy, że Kwestura i Rektorat w okresie letnim bedą czynne w godzinach 8-15.

PEDAGOGIKA... I CO DALEJ? - spotkanie z Beata Biegałą
sobota, 22 czerwca 2019, Martyna Drągowska

Już dziś o g. 11:30 w Auli Zielonej odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "PEDAGOGIKA... I CO DALEJ?". Gościem będzie Beata Biegała, terapeutka, trenerka, absolwentka GSW Milenium.

TEMATYKA spotkania: 
 Pedagogika… i co dalej?
 Czy pedagogika to tylko praca w szkole? Możliwości zawodowe dla pedagoga, „zabawa w biznes”,
 Sesje rozwojowe, sesje terapeutyczne, kursy online i warsztaty stacjonarne – przykład działalności zawodowej 
 Fundacja– dlaczego warto założyć fundację, i jak to zrobić
 Dodatkowe wsparcie - gdzie go szukać?
 Problemy, jakie stwarza prowadzenie własnego biznesu. Jak sobie z nimi radzić?

Wstęp wolny, zapraszamy!

Zmiany godzin otwarcia biblioteki
wtorek, 18 czerwca 2019, Martyna Drągowska

W okresie wakacyjnym zmieniają się godziny otwarcia biblioteki. Prosimy o zapoznanie się z aktualnie obowiązującym grafikiem.

Aktualne godziny tutaj

 

Obrony prac licencjackich i magisterskich w Gnieźnie i Wągrowcu [Fotorelacja]
poniedziałek, 10 czerwca 2019, Rafał Wojtaszak

Na przełomie ostatniego tygodnia (8-9 czerwca w Gnieźnie, 10-11 czerwca w Wągrowcu) w GSW Milenium odbywały się obrony prac licencjackich i magisterskich na Wydziale Nauk Społecznych i Wydziale Zamiejscowym w Wągrowcu. Było trochę stresu ale każdy bronił swojej pracy przed komisja w taki sposób, że po kilku minutach egzaminu wychodził uśmiechnięty. Jak się później okazało był to dobry znak. Nasza uczelnia po raz kolejny wykształciła specjalistów, którzy ukończyli kierunek Pedagogika i Zarządzanie.

Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.