Gość


Aktualności


Pasjonatki na akcji charyatywnej podczas Babskiego Targu IV w Pobiedziskach
poniedziałek, 23 kwietnia 2018, Natalia Jędrzejczak

Wiosna to idealny moment na zmianę garderoby. Dlatego „Pasjonatki” postanowiły zorganizować zbiórkę odzieży dla podopiecznych Stowarzyszenia „Uśmiech Nadziei” w Łopiennie. Dnia 22.04.2018 r. wybrały się kolejny raz na Babski Targ do Pobiedzisk w celu zachęcenia i znalezienia osób, które wspomogą akcję charytatywną na rzecz młodzieży i dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie. Podczas targu udało się zebrać sporą ilość ubrań. Dziewczyny z Koła „Pasjonat” także przygotowały wiosenną garderobę dla Łopienna, posortowały, a następnie spakowały w kartony razem ze swoją pogodą ducha. Dzięki osobom wspierającym akcję mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Łopiennie będą mogli pozwolić sobie na odświeżenie szafy i cieszyć się, że nadeszły ciepłe dni. Serdecznie dziękujemy naszym darczyńcom. 

Galeria

Zajęcia w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu.
poniedziałek, 23 kwietnia 2018, Natalia Jędrzejczak

W dniu 23.04.2018 r. zostały zorganizowane przez p. mgr Annę Hedrych-Stanisławską, wykładowcę GSW Milenium zajęcia terenowe w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu w Wydziale Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego oraz w oddziale Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Poznaniu. Zajęcia w ww. urzędzie oraz w oddziale zostały zorganizowane w ramach zajęć z przedmiotu „Organizacja i funkcjonowanie systemu zarządzania kryzysowego” dla studentów Wydziału Nauk Społecznych GSW Milenium na kierunku: pedagogika (III rok studiów) o specjalności: Resocjalizacja i bezpieczeństwo w środowisku lokalnym.

Journal Academy of Management w bibliotece GSW Milenium
sobota, 21 kwietnia 2018, Natalia Jędrzejczak

Journale naukowe z zakresu zarządzania i teorii organizacji wydawane przez Academy of Management w tym Academy of Management Review, Academy of Management Learning and Education, należą do najczęściej cytowanych journali naukowych z tej dyscypliny. Publikowane artykuły oparte są o metody ilościowe jak i metody jakościowe, ukazują wpływ innych dziedzin tj. psychologia i pozostałych nauk społecznych na zarządzanie.
Opiekun Koła Naukowego Milenium Management dr Piotr Odrakiewicz, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, wraz z członkami koła przekazał Journala Academy of Management do biblioteki naukowej GSW Milenium, do korzystania dla całej naszej społeczności akademickiej. Ponadto, dr Piotr Odrakiewicz przedstawił praktyczne wykorzystanie journala przy pisaniu prac dyplomowych oraz artykułów naukowych.
Dodatkowym punktem spotkania było przekazanie książki pt. „Dzieje nauki polskiej” na rzecz biblioteki GSW Millenium.

Galeria

IV zjazd Szkoły dla Rodziców w GSW Milenium
piątek, 20 kwietnia 2018, Natalia Jędrzejczak

Dnia 20.04.2018 roku w siedzibie Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium odbyła się kolejna, IV odsłona Szkoły dla Rodziców. Wraz z uczestnikami poznawaliśmy sekretne i ciekawe życie dzieci na każdym etapie rozwoju, ich reprezentacje poznawcze odnośnie widzenia świata i sposobów radzenia sobie  z nim w kontekście rozwoju biopsychospołecznego. Doskonaliliśmy kompetencje wychowawcze i rodzicielskie w radzeniu sobie z trudnościami dnia codziennego.

Kolejna i ostatnia odsłona Szkoły dla Rodziców będzie kontynuowana w ramach V zjazdu Szkoły dla Rodziców. Serdecznie zapraszamy już dziś!

Galeria

Oferta pracy
piątek, 20 kwietnia 2018, Natalia Jędrzejczak

Oferta pracy Junior BigData Analyst. Szczegóły tutaj

Konkurs Rektora na najładniejsze selfie z Rakietą Milenium
piątek, 20 kwietnia 2018, Natalia Jędrzejczak

WZ GSW Milenium zaprasza na ognisko integracyjne
środa, 18 kwietnia 2018, Natalia Jędrzejczak

Energia kobiet
wtorek, 17 kwietnia 2018, Natalia Jędrzejczak

Kurs dla kandydatów na kierowników wycieczek szkolnych oraz kierowników obozów wędrownych
piątek, 13 kwietnia 2018, Natalia Jędrzejczak

Dnia 07.04.2018 r. w siedzibie Wydziału Zamiejscowego GSW Milenium w Wągrowcu oraz dnia 12.04.2018 r. w siedzibie Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium odbył się kurs dla kandydatów na kierowników wycieczek szkolnych oraz kierowników obozów wędrownych - zainicjowany przez Koło Naukowe Baby Start oraz Samorząd Studencki GSW Milenium.
Prowadząca – Pani Wiesława Surdyk-Fertsch, opisała dokładnie jak powinno się organizować szkolną turystykę. Uczestnicy dowiedzieli się m.in. jakie zadania ma dyrektor w zakresie organizowania wycieczek oraz imprez okolicznościowych, jakie zadania należą do kierownika wycieczki szkolnej a jakie do opiekuna wycieczki, jak również kto finansuje wycieczki szkolne. Zapoznali się także szczegółowo z dokumentacją jaką należy mieć ze sobą kierując wycieczką szkolną. Poznali zasady bezpieczeństwa dotyczące opieki nad dziećmi i młodzieżą. Każdy uczestnik otrzymał materiały z kursu. Prowadząca poparła wiedzę teoretyczną licznymi i bardzo cennymi przykładami z praktyki dydaktycznej. Uczestnicy dowiedzieli się również, gdzie szukać informacji na temat zmian w przepisach prawa dotyczących wycieczek szkolnych. Kurs zakończył się wręczeniem zaświadczeń potwierdzających uczestnictwo.

Galeria

Oferta pracy - planista
wtorek, 10 kwietnia 2018, Natalia Jędrzejczak

Tompla Koperty Sp. z o.o. z hiszpańskim kapitałem poszukuje pracownika na stanowisko - Planista

Partnerzy uczelni