Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Aktualności


Świąteczna Zbiórka Samorządu i Kół Naukowych GSW Milenium
czwartek, 22 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

Przyłącz się!

Samorząd Studencki GSW Milenium, Koło Naukowe Baby Start oraz Koło Naukowe Milenium Management zapraszają do świątecznej zbiórki na rzecz potrzebujących dzieci.

Pamiętajcie, by wrzucić do kartonu choć drobiazg - kredki, pisaki lub plastelinę!

Powracają biegowe czwartki
czwartek, 22 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

Po krótkiej przerwie wracamy do cyklu naszych spotkań i treningów. 22 listopada odbędzie się kolejny Czwartek Biegowy. Przypominamy, że treningi z tego cyklu  są bezpłatne i ogólnodostępne.

Dostosowujemy je do każdego poziomu sprawności. W czasie najbliższych zajęć przeprowadzimy trening z piłkami lekarskimi.
22 listopada o godzinie 18:00 dzięki gościnności Rektora i Kanclerza GSW Milenium w Gnieźnie spotykamy się w auli uczelni przy ulicy Okulickiego 3a, budynek B. Koniecznie trzeba zabrać czyste obuwie na zmianę.

Nasza studentka w jury podczas 12-stej Offeliady
środa, 21 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

W dniach od 15-18 listopada 2018 roku, przewodnicząca Koła Naukowo-Samokształceniowego Pasjonat GSW Milenium – Karina Borzykowska miała zaszczyt zasiąść w Jury Studenckim podczas 12 Offeliady, tj. festiwalu filmowego. Wydarzenie to odbyło się w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie. Program, jak co roku wzbogacono koncertami, pokazami filmowymi i wystawą.

Jury Studenckie stanowili przedstawiciele 4 gnieźnieńskich szkół wyższych: Instytutu Kultury Europejskiej UAM, Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Millenium, Gnieźnieńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gnieźnie.

 

Zbiórka świąteczna Koła Naukowo-Samokształceniowego „Pasjonat”
czwartek, 15 listopada 2018, Rafał Wojtaszak


Koło Naukowo-Samokształceniowe „Pasjonat” Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium zaprasza do udziału w świątecznej zbiórce na rzecz wychowanków Specjalnego Ośrodka Wychowawczego Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Niepokalanego Poczęcia NMP w Gnieźnie.


Przygotowaliśmy specjalne miejsca na zbiórkę kosmetyków i środków czystości oraz słodyczy w budynku A pojemniki znajdują się na parterze a w budynku B koło auli.

Zaproszenie na trening Lotnych Milenium
wtorek, 13 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

Lotni Milenium zapraszają wszystkich chętnych na trening, który odbędzie się 14 listopada 2018 roku w budynku B (Aula GSW Milenium).

 

Chętnych zapraszamy do kontaktu z Anną Sołtys-Stawową

tel. 61 425 75 70 lub kom. 600-895-415 lub e-mail anna.soltys-stawowa@milenium.edu.pl

 

Wielka Impreza Studencka
wtorek, 13 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

W sobotę 10 listopada Studenci GSW Milenium oraz młodzi ludzie z całego Gniezna wspólnie świętowali jubileusz 15-lecia Uczelni oraz rozpoczęcie roku akademickiego. Impreza odbyła się w Klubie Muzycznym Młyn.

Obchody 100-lecia Niepodległości oraz Bieg Niepodległości w Gnieźnie
niedziela, 11 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

W tym roku obchody Dnia Niepodległości były niezwykle uroczyste, ponieważ przypadła rocznica 100-lecia odzyskania Niepodległości naszego kraju. W całej Polsce odbywały się tego dnia uroczystości upamiętniające tamto wiekopomne wydarzenie. W Gnieźnie główny punkt obchodów tradycyjnie znajdował się pod pomnikiem Bolesława Chrobrego przed Katedrą.

Dyżur koordynatora praktyk
piątek, 9 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

Uprzejmie informujemy, iż w dniu jutrzejszym tj. 10.11.2018 r. (sobota) dyżur koordynatora praktyk odbywać się będzie w godzinach 13:00-16:00.

Zaproszenie - XII Olimpiada języka angielskiego dla studentów
czwartek, 8 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

Wszystkich studentów naszej uczelni zapraszamy do udziału w XII Olimpiadzie języka angielskiego dla wyższych uczelni miasta Gniezna.

Olimpiada odbędzie się dnia 14.12.2018 r.

Szczegółowe informacje dotyczące tegorocznej Olimpiady znajdą Państwo w załączonym regulaminie.

Dodajemy również do wglądu wzór zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz wykorzystywanie wizerunku, którą finaliści będą musieli podpisać przed przystąpieniem do Olimpiady.

Mamy nadzieję, że propozycja organizacji Olimpiady spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Zapisy do dnia 1.12.2018r.

Porozumienie o współpracy partnerskiej ze Stowarzyszeniem Czas Przestrzeń Tożsamość
czwartek, 8 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

Z radością informujemy, iż Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium podpisała kolejne porozumienie o współpracy partnerskiej ze Stowarzyszeniem Czas Przestrzeń Tożsamość!

Nasza współpraca przyczyniła się do realizacja projektu „Miej to z głowy”, który ma na celu profilaktykę problemów zdrowia psychicznego i poprawę dobrostanu psychicznego społeczeństwa w ramach Narodowego Programu Zdrowia.


W ramach projektu zapraszamy na bezpłatne szkolenie na temat „Wypalenie zawodowe i zaburzenia somatyczne”, które odbędzie się w 24 listopada 2018 r., w godzinach 11.00-14.00. w siedzibie naszej Uczelni.

Partnerzy uczelni