Gość


Aktualności


Kolejny trening badmintona
wtorek, 15 maja 2018, Natalia Jędrzejczak

Informujemy, iż w dniu 23 maja 2018 r. o godz. 17.00 odbędzie się kolejny trening Klubu graczy w badmintona LOTNI MILENIUM. 

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane, gdyż posiadamy jeszcze kilka wolnych miejsc.
Kontakt  Anna Sołtys-Stawowa
anna.soltys-stawowa@milenium.edu.pl

Absolutorium studiów podyplomowych w Gnieźnie
poniedziałek, 14 maja 2018, Natalia Jędrzejczak

13 maja br. odbyło się absolutorium studiów podyplomowych, podczas, którego świadectwo ukończenia studiów otrzymało 105 słuchaczy, kończących naukę w ramach 5 specjalności.
Władze uczelni podczas uroczystości absolutoryjnej reprezentowali:
Kierownik Międzywydziałowego Ośrodka Studiów Podyplomowych GSW Milenium, dr Iwona Gawrecka
Dziekan Wydziału Nauk Społecznych, dr Anna Knocińska,
Kanclerz GSW Milenium, mgr Krzysztof Gawrecki

Zapraszamy na fotorelację.

Rajd rowerowy - Odjazdowy bibliotekarz 2018
poniedziałek, 14 maja 2018, Natalia Jędrzejczak
Zapraszamy na VI Międzynarodową Konferencję Naukową z cyklu "Konteksty efektywności..."
poniedziałek, 14 maja 2018, Natalia Jędrzejczak

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w dniach 14-15 maja 2018 roku w GSW Milenium planowana jest już VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa z cyklu "Konteksty efektywności..." Kapitał i deficyt pedagogiki wsparcia społecznego. Od wykluczenia do integracji.
Konferencję objął patronatem Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego dr Jarosław Gowin.
Zapraszamy do zgłaszania udziału w sesjach naukowych oraz warsztatach.
Więcej informacji na stronie www.konferencja.milenium.edu.pl

Warsztat szkoleniowy: „Komunikacja bez granic – przełamywanie barier”
niedziela, 13 maja 2018, Natalia Jędrzejczak

W dniu 13 maja 2018 roku uczestniczki Koła Naukowego Baby Start wzięły udział w warsztacie szkoleniowym: „Komunikacja bez granic - przełamywanie barier”, prowadzonym przez Opiekuna Koła - Panią dr Annę Bęczkowską. Warsztat odbył się na Wydziale Zamiejscowym GSW Milenium w Wągrowcu. Uczestniczki miały możliwość zdiagnozowania własnego stylu porozumiewania się z innymi oraz poznania swoich mocnych stron, jak również obszarów, nad którymi można pracować. Warsztat oparty był na ćwiczeniach praktycznych, z wykorzystaniem metod aktywizujących.

Galeria

Uruchomione specjalności na studiach podyplomowych w Gnieźnie
środa, 9 maja 2018, Natalia Jędrzejczak

Abolicja w bibliotece
wtorek, 8 maja 2018, Natalia Jędrzejczak

GSW MILENIUM NA XXI Rodzinnym Rajdzie Rowerowym!
sobota, 5 maja 2018, Natalia Jędrzejczak

Z radością informujemy, iż nasza uczelnia w dniu 3.05.2018 r. zaznaczyła swą obecność na XXI Rodzinnym Rajdzie Rowerowym połączonym z Piknikiem Rodzinnym we Wrześni. Anna Sołtys-Stawowa - Pełnomocnik Rektora ds. interesariuszy zewnętrznych wraz z dr Sylwią Jabłońską prezentowały wszystkim zainteresowanym ofertę edukacyjną GSW Milenium oraz aktywnie nawiązywały współpracę ze środowiskiem lokalnym.
Przedstawicielki Koła Naukowo-Samokształceniowego „Pasjonat” na mecie Rajdu  zorganizowanym w Samorządowej Szkole Podstawowej w Nowym Folwarku wykorzystując elementy arteterapii, utworzyły stanowiska do ekspresji twórczej dla dzieci. Uczestnicy mieli do wyboru różne techniki plastyczne, młodzi artyści mogli tworzyć za pomocą farb akrylowych, pasteli suchych i wodnych, kredek ołówkowych i świecowych na: tkaninie, folii, bristolu czy długim papierze na rolce. Dzieci i młodzież miały możliwość  zaprojektowania  własnych koszulek ozdabiając je swoimi  pracami oraz wykonania malowniczych obrazów według własnych pomysłów. Możliwość bycia kimś innym, tworzenia różnych wzorów i masek to najlepsza zabawa dla dzieci, co umożliwiło to stanowisko do malowania twarzy. Wykonano wiele atrakcyjnych i niekonwencjonalnych prac artystycznych. Wszelkie materiały niezbędne do wykonania prac w wybranej technice zapewniła Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium.
Był to bardzo radośnie i efektywnie spędzony  czas, i z pewnością powrócimy tu za rok!

Zapraszamy do fotorelacji!

Podziękowanie

Oferta pracy specjalista ds. marketingu
piątek, 27 kwietnia 2018, Natalia Jędrzejczak

Energia kobiet
czwartek, 26 kwietnia 2018, Natalia Jędrzejczak

Na mocy dekretu Tymczasowego Naczelnika Państwa Józefa Piłsudskiego, 100 lat temu Polki uzyskały prawa wyborcze. Aby uczcić okrągłą rocznicę, 26 kwietnia br. w auli GSW Milenium odbyło się spotkanie dla młodzieży z gnieźnieńskich szkół zorganizowane przez Szkołę Podstawową nr 6, Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną oraz GSW Milenium. Celem spotkania było uświadomienie młodym ludziom, że każdy z nas, niezależnie od płci ma swoje prawa, z których powinien korzystać i je szanować. W pierwszej części spotkania Kamila Kasprzak i Paweł Bartkowiak z Krytyki Politycznej przybliżyli młodzieży historię kobiet walczących o swoje prawa, a następnie zaproszone panie Gabriela Giszczyńska-Marciniak, Renata Szwacińska-Rurek z Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Medyk” w Gnieźnie oraz Karolina Koszela, trenerka personalna, instruktorka i strongwoman rozmawiały o kobietach w XXI wieku.
W drugiej części odbyły się warsztaty z samoobrony prowadzone przez Klaudię, Aleksandrę i Sebastiana z Akademii Karate Tradycyjnego „Samuraj” w Gnieźnie. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Fotorelacja

Partnerzy uczelni