Gość


Aktualności


Podaruj mi trochę Słońca – Zbiórka charytatywna dla Ukrainy
poniedziałek, 13 listopada 2017, Paweł Spachacz

15 listopada 2017r. startujemy ze zbiórką rzeczy dla dzieci i młodzieży na Ukrainie. Organizacje Studenckie Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium (Gniezno & Wągrowiec) kolejny raz łączy jeden cel – „dać komuś coś od siebie”. Studencie, przyłącz się do nas, by „promieniami słońca rozweselać świat”. Nasza wspólna akcja trwać będzie do  10 grudnia 2017r. NIE ZWLEKAJ, PODZIEL SIĘ Z INNYMI!


Plakat 1

Plakat 2

Plakat 3

Spektakl teatralny „H2O TO JEST TO” – 22.11.2017r.
piątek, 17 listopada 2017, Paweł Spachacz

W dniu 22 listopada 2017r. w Świetlicy Wiejskiej w Szczytnikach Czerniejewskich odbędzie się premiera spektaklu teatralnego (bajki familijnej) pt. „H2O TO JEST TO” zrealizowanego przez Stowarzyszenie Pelikan. W imieniu Stowarzyszenia Pelikan oraz Artystów-Seniorów z Gminy Czerniejewo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spektaklu. 

Stypendia socjalne
wtorek, 31 października 2017, Natalia Jędrzejczak

Informujemy, że dodatkowo od dnia 07.11 do 21.11.2017 roku w kwesturze będą wydawane i przyjmowane wnioski na stypendia socjalne.

Dochód na osobę w rodzinie nie może przekraczać kwoty 1051,70 zł netto miesięcznie.

Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Przemocy Wobec Dzieci 19 listopada 2017 r.
czwartek, 16 listopada 2017, Paweł Spachacz

W naszej bibliotece znajdziesz wiele ciekawych informacji na temat przemocy wobec dzieci. Poniżej zamieszczamy spis książek, do których warto sięgnąć:

III Gnieźnieński Bieg Niepodległości
piątek, 20 października 2017, Natalia Jędrzejczak

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium po raz 3 sponsorem Gnieźnieńskiego Biegu Niepodległości.

Dnia 11.11.2017 roku w pierwszej stolicy Polski po raz trzeci odbędzie się Gnieźnieński Bieg Niepodległości na 11 km. Start 11:11.
Każdy zawodnik kończący III GBN otrzyma pamiątkowy medal w kształcie kotyliona. Na uczestników czekają również pamiątkowe pakiety w kolorze biało-czerwonym.

Rektor i Kanclerz GSW Milenium ufundowali zegarek SWATCH - otrzyma go osoba, która przybiegnie na metę zajmując 111 miejsce. Powodzenia.

Pobiegnijcie i zaproście Wszystkich do aktywnego kibicowania. Świętujmy dzień biegu razem.

Zapisz się.

Aktywność seniorów w przestrzeni lokalnej – potrzeby i wyzwania
czwartek, 16 listopada 2017, Paweł Spachacz

Nasz Partner, z którym współpracujemy, Burmistrz Miasta i Gminy Czerniejewo oraz Rada Seniorów Miasta i Gminy Czerniejewo zapraszają na SENIORALIA pod hasłem „Siła wieku i doświadczenia, czyli jak senior Gminę Czerniejewo zmienia”, które odbędą się w dniach 21-29 listopada 2017r.

 

Sukces naszej studentki
poniedziałek, 16 października 2017, Natalia Jędrzejczak

Wiecie że nasze ostatnie ogłoszenie o pracę jest już nieaktualne? A to oznacza, że doradca zawodowy znalazł pracę! Tym doradcą zawodowym jest nasza studentka specjalności doradztwo zawodowe i personalne z elementami coachingu, Pani Ania Sołtys-Stawowa.
Zaglądajcie na naszą stronę do zakładki BIURA KARIER, kto wie, może następnym razem to wy znajdziecie ofertę idealną dla siebie!
Pani Ani życzymy powodzenia i sukcesów zawodowych w nowej pracy.

OFFELIADA Festiwal Filmowy
poniedziałek, 6 listopada 2017, Natalia Jędrzejczak

W dniach 2-5 listopada 2017 br. przedstawicielka Samorządu Studenckiego GSW Milenium Anna Sołtys-Stawowa miała zaszczyt po raz kolejny zasiąść w ławie Jury Studenckiego podczas 11. Offeliady, tj. festiwalu filmowego, odbywającego się w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie. Program Offeliady obfitował także w liczne wydarzenia kulturalne tj. koncerty, warsztaty, spektakle oraz wystawy sztuki fotograficznej.
Jury Studenckie stanowili przedstawiciele 4 gnieźnieńskich szkół wyższych: Instytut Kultury Europejskiej UAM, Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium, Gnieźnieńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gnieźnie.

Schemat parkowania w okolicy GSW Milenium w Gnieźnie
środa, 27 września 2017, Natalia Jędrzejczak

 

 

 

Kreowanie wizerunku w biznesie
poniedziałek, 6 listopada 2017, Natalia Jędrzejczak

W miniony weekend (4-5.11) w GSW Milenium odbyły się zajęcia z praktykiem - Panem Jerzym Błochowiakiem - przedstawicielem firmy OVB, który poprowadził warsztaty na temat kreowania wizerunku w biznesie. Spotkanie odbyło się w ramach porozumienia o współpracy dla kierunku zarządzanie.

 Fotorelacja

Partnerzy uczelni