Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Odwiedź stoisko GWSHM "Milenium" na targach edukacyjnych w Poznaniu
poniedziałek, 28 lutego 2011, Leszek Łukasik

Wszystkich kandydatów na studia zapraszamy do odwiedzenia stoiska GWSHM „Milenium” podczas Targów Edukacyjnych 2011 na Międzynarodowych Targach Poznańskich w dniach 4-6 marca 2011 r.

Szkolenie dla zawodników TŻ Start Gniezno
niedziela, 27 lutego 2011, Leszek Łukasik

Współpraca GWSHM „Milenium” z TŻ Start Gniezno trwa od 2004 roku. Jednym z jej elementów jest organizacja dla zawodników szkolenia medialnego.

Drzwi otwarte w Akademickim Gimnazjum "Milenium"
poniedziałek, 21 lutego 2011, Leszek Łukasik

Dyrekcja i nauczyciele Akademickiego Gimnazjum „Milenium” zapraszają uczniów klas szóstych wraz z rodzicami do wzięcia udziału w drzwiach otwartych, które odbędą się  10 marca o godzinie 17.00 w siedzibie szkoły przy ul. Pstrowskiego 3a w Gnieźnie.

Pierwsze Szkolenie Egzaminatorów ECDL za nami
środa, 16 lutego 2011, Leszek Łukasik

W minionym tygodniu, 10.02.2011, w siedzibie uczelni przy ul. Pstrowskiego 3a, po raz pierwszy odbyło się szkolenie egzaminatorów ECDL (European Komputer Driving Licence).

Oferta specjalna dla studentów III lat wszystkich kierunków!
środa, 16 lutego 2011, Leszek Łukasik

Drodzy Studenci III roku!

Gnieźnieńskie Studium Doskonalenia Menedżerów Oświaty przygotowało dla Was wxspaniałą ofertę. Studenci III lat wszystkich kierunków chcący rozpocząć naukę na podyplomowych studiach kwalifikacyjnych przygotowania pedagogicznego otrzymają atrakcyjną zniżkę na czesne.

Najnowsza oferta dydaktyczna GWSHM "Milenium"
czwartek, 3 lutego 2011, Leszek Łukasik

Drodzy Kandydaci!

Już 1 marca 2011 r. GWSHM „Milenium” rozpoczyna rekrutację kandydatów na studia pierwszego stopnia! Zapraszamy do nas wszystkie osoby chcące zdobyć solidne wykształcenie i nabyć cenną praktykę! Poza najwyższym poziomem kształcenia gwarantujemy także stałe, przez cały okres studiów, czesne oraz atrakcyjny system stypendialny.

Szkolenie Egzaminatorów ECDL w GWSHM "Milenium"
środa, 2 lutego 2011, Leszek Łukasik

Polskie Towarzystwo Informatyczne Oddział Wielkopolski zaprasza na szkolenie przygotowujące do pracy w charakterze Egzaminatorów ECDL Core, ECDL Advanced i eCitizen, które odbędzie się w Centrum Egzaminacyjnym ECDL przy GWSHM „Milenium” (Gniezno, ul. Pstrowskiego 3a) w dniu 10 lutego 2011 r.

Zmiany godzin urzędowania dziekanatów przy ul. Cieszkowskiego!
poniedziałek, 31 stycznia 2011, Leszek Łukasik

Uprzejmie informujemy, że w dniach 31.01.-13.02.2011, czyli w ofresie ferii zimowych, Dziekanat Wydziału Nauk o Kulturze i Turystyce oraz Dziekanat Studiów Podyplomowych, przy ul. Cieszkowskiego 17, będą czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00.

Nowy profil GSW Milenium na portalu facebook
niedziela, 16 stycznia 2011, Anna Kasprzyk

W związku ze zmianą oficjalnej nazwy Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium (dawnej Gnieźnieńskiej Wyższej Szkoły Humanistyczno-Menedżerskiej "Milenium") zaistniała potrzeba zmiany nazwy oficjalnego profilu uczelni na portalu facebook.

Drugie miejsce studenta GWSHM "Milenium" na "Olimpiadzie"!
środa, 12 stycznia 2011, Leszek Łukasik

Pod koniec grudnia w PWSZ w Gnieźnie odbyła się IV Olimpiada Języków Obcych dla Studentów Wyższych Uczelni Miasta Gniezna. Przedstawiciele „Milenium” zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, zajmując czołowe miejsca.