Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych
środa, 31 marca 2010, Leszek Łukasik

 

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych,
składamy najserdeczniejsze życzenia
dużo zdrowia, radości, smacznego jajka,
mnóstwo wiosennego optymizmu
oraz samych sukcesów
 

życzą


mgr Krzysztof Gawrecki

Kanclerz GWSHM "Milenium"
prof. nzw. dr Lechosław Gawrecki
JM Rektor GWSHM "Milenium”

wraz ze społecznością akademicką

Karnety na mecze Startu Gniezno wśród studentów rozlosowane
wtorek, 30 marca 2010, Leszek Łukasik

Bardzo nam miło, że konkurs dla studentów GWSHM „Milenium”, w którym można było wygrać karnety na mecze ligowe TŻ Start Gniezno cieszył się dużym zainteresowaniem i łącznie wpłynęło ponad 50 zgłoszeń. Dlatego postanowiliśmy ufundować dodatkowy karnet i trzech, a nie dwóch studentów już od dziś może odebrać nagrodę.

Konkurs GWSHM "Milenium" towarzyszący IX Gnieźnieńskim Targom Edukacyjnym rozstrzygnięty
wtorek, 30 marca 2010, Leszek Łukasik

Informujemy, że w konkursie organizowanym na stoisku Gnieźnieńskiej Wyższej Szkoły Humanistyczno-Menedżerskiej „Milenium” podczas IX Gnieźnieńskich Targów Edukacyjnych (25 marca 2010 r.) ulgowy karnet TŻ Start Gniezno na sezon 2010 wygrała Pani Elżbieta Eichstaedt z Mięcierzyna (nagroda została wysłana pocztą).

Laureatce oraz pozostałym uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie.

Uczniowie z powiatu gnieźnieńskiego wybrali swoją przyszłość
wtorek, 30 marca 2010, Leszek Łukasik

Twoja przyszłość w twoich rękach – takie hasło towarzyszyło gnieźnieńskim targom edukacyjnym organizowanym przez Gnieźnieńską Wyższą Szkołę Humanistyczno-Menedżerską „Milenium” oraz Starostwo Powiatowe w Gnieźnie. Tegoroczna impreza została podzielona na dwa dni, co umożliwiło maturzystom, jak i gimnazjalistom łatwiejsze dotarcie do oferty edukacyjnej.

Przerwy w pracy uczelni
poniedziałek, 29 marca 2010, Leszek Łukasik

Informujemy, że w związku ze Świętami Wielkiej Nocy w dniach 31 marca - 6 kwietnia 2010 r. nastąpią przerwy w pracy poszczególnych komórek.

IX Gnieźnieńskie Targi Edukacyjne - wybierz swoją przyszłość i wygraj nagrodę!
środa, 17 marca 2010, Leszek Łukasik

Do IX Gnieźnieńskich Targów Edukacyjnych pozostał tylko tydzień. Ale już dziś możesz wziąć udział w konkursie towarzyszącym targom, w którym głównymi nagrodami są aparat cyfrowy oraz iPod.

Odwiedź stoisko "Milenium" i ... wygraj karnet TŻ Start Gniezno na sezon 2010
środa, 17 marca 2010, Leszek Łukasik

Maturzyści oraz kandydaci na studia, którzy w dniu 25 marca 2010 r. odwiedzą podczas IX Gnieźnieńskich Targów Edukacyjnych stoisko GWSHM „Milenium” będą mieli szansę wygrać karnet TŻ Start Gniezno na sezon 2010.

II Gnieźnieńskiego Festiwalu Nauki i Kultury również w "Milenium"
wtorek, 16 marca 2010, Leszek Łukasik

W ramach II Gnieźnieńskiego Festiwalu Nauki i Kultury,  GWSHM „Milenium”  przygotowała wiele ciekawych propozycji i zaprosiła do aktywnego udziału w tym wydarzeniu gnieźnieńską młodzież.

Akademickie Gimnazjum "Milenium" - szkoła dla uczniów z ambicjami
czwartek, 11 marca 2010, Leszek Łukasik

GWSHM „Milenium” wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnego środowiska powołała Akademickie Gimnazjum „Milenium” – placówkę, której zadaniem jest przygotowanie młodego człowieka do życia w przyszłości, w warunkach XXI wieku.

Rekrutacja na studia pierwszego stopnia już trwa!
poniedziałek, 8 marca 2010, Leszek Łukasik

Odpowiadając na liczne pytania maturzystów informujemy, że rekrutacja na studia pierwszego stopnia na rok akademicki 2010/2011 rozpoczęła się z dniem 1 marca br. Warto podkreślić, że ofertę wzbogaciliśmy (zgodnie z wynikami badań maturzystów i lokalnych firm) o nową specjalność - teatr, film i internet.