Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Juwenalia 2011
czwartek, 21 kwietnia 2011, Leszek Łukasik

Szanowni Studenci!

Znamy już pełen program Juwenaliów 2011 "Festa Fatuorum. Litratura, teatr, film, muzyka."

Zmiany w pracy uczelni
wtorek, 19 kwietnia 2011, Leszek Łukasik

Informujemy, że w okresie Świąt Wielkiej Nocy oraz weekendu majowego nastąpią zmiany w pracy uczelni.

"Flexcore" - wielopłaszczyznowa promocja elastycznego rozwoju zawodowego
wtorek, 19 kwietnia 2011, Leszek Łukasik

Wielkopolski Związek Pracodawców Prywatnych im. Cyryla Ratajskiego wraz z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu i Gnieźnieńską Wyższą Szkołą Humanistyczno-Menedżerską "Milenium" zapraszają do wzięcia udziału w spotkaniu otwartym oraz w warsztatach w ramach projektu  „Flexcore – wielopłaszczyznowa promocja elastycznego rozwoju zawodowego
w oparciu o ideę Flexicurity w Wielkopolsce”
.

Certyfikat "Najwyższa Jakość w Edukacji" dla GWSHM "Milenium"
poniedziałek, 18 kwietnia 2011, Leszek Łukasik

Z satysfakcją informujemy, że Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością przyznało Gnieźnieńskiej Wyższej Szkole Humanistyczno-Menedżerskiej „Milenium” Certyfikat NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W EDUKACJI.

GWSHM "Milenium" na Targach Pracy w Gnieźnie
czwartek, 14 kwietnia 2011, Leszek Łukasik

Wczoraj, 13.04.2011, w auli I Liceum Ogólnokształcącego odbyła się kolejna edycja Targów Pracy organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie.

Instytucje profilaktyki, resocjalizacji i pomocy społecznej w procesie zapobiegania wykluczeniu społecznemu - sesja naukowa na Wydziale Pedagogiki
środa, 13 kwietnia 2011, Leszek Łukasik

Wydział Pedagogiki GWSHM „Milenium” we współpracy z Zakładem Pedagogiki Społecznej UAM w Poznaniu oraz Wydziałem Nauk o Wychowaniu WWSSE w Środzie Wielkopolskiej zaprasza na sesję naukową  Instytucje profilaktyki, resocjalizacji i pomocy społecznej w procesie zapobiegania wykluczeniu społecznemu. Sesja odbędzie się 6 maja 2011 r. o godzinie 16:00 w siedzibie uczelni przy ul. Pstrowskiego 3a.

X Zgromadzenie Plenarne Konferencji Rektorów Zawodowych Szkół Polskich w Wągrowcu
wtorek, 12 kwietnia 2011, Leszek Łukasik

W dniach 7-8 kwietnia 2011 r. w Wągrowcu odbyło się X Zgromadzenie Plenarne Konferencji Rektorów Zawodowych Szkół Polskich. Uczestnicy zostali powitanie przez pana Stanisława Wilczyńskiego – Burmistrza Miasta Wągrowca oraz przez pana Michała Piechockiego – Starostę Powiatu Wągrowieckiego. Obrady zaś rozpoczęły się wystąpieniem pana prof. zw. dra hab. Waldemara Tłokińskiego.

Karnety na mecze Startu Gniezno wśród studentów rozlosowane
środa, 6 kwietnia 2011, Leszek Łukasik

Bardzo nam miło, że konkurs dla studentów GWSHM „Milenium”, w którym można było wygrać karnety na mecze ligowe TŻ Start Gniezno cieszył się dużym zainteresowaniem i łącznie wpłynęło ponad 60 zgłoszeń. Dlatego postanowiliśmy ufundować dodatkowy karnet i troje, a nie dwoje studentów już od dziś może odebrać nagrodę.

Sesja popularnonaukowa w ramach projektu edukacyjnego "Czytając Miłosza"
środa, 6 kwietnia 2011, Leszek Łukasik

W czerwcu obchodzić będziemy setną rocznicę urodzin Czesława Miłosza, wybitnego poety, prozaika, tłumacza, eseisty, świadka burzliwej historii XX wieku. Jak pewnie wszyscy wiedzą, rok 2011 został też ogłoszony Rokiem Miłosza. Z tej okazji biblioteki gnieźnieńskie podjęły się realizacji wspólnego projektu „Czytając Miłosza” skierowanych do uczniów wszystkich typów szkół. Właśnie w ramach tego projektu w murach Gnieźnieńskiej Wyższej Szkoły Humanistyczno-Menedżerskiej „Milenium” odbyła się dziś (6.04.2011) sesja popularnonaukowa, która miała na celu przybliżyć młodym ludziom sylwetkę poety, nie tyle podręcznikową, ile po prostu ludzką, niewolną od kontrowersyjnych posunięć, trudnych wyborów, życiowych sukcesów i porażek.

III Gnieźnieński Festiwal Nauki i Kultury w GWSHM "Milenium"
środa, 30 marca 2011, Leszek Łukasik

Właśnie trwa III Gnieźnieński Festiwal Nauki i Kultury. Z tej okazji wczoraj (29.03) w siedzibie Gnieźnieńskiej Wyższej Szkoły Humanistyczno-Menedżerskiej „Milenium” przy ul. Pstrowskiego 3a, odbyła się sesja warsztatowo-wykładowa. Zajęcia spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem, o czym świadczy  wysoka liczba słuchaczy.