Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Odwiedź stoisko "Milenium" i ... wygraj karnet TŻ Start Gniezno na sezon 2010
środa, 17 marca 2010, Leszek Łukasik

Maturzyści oraz kandydaci na studia, którzy w dniu 25 marca 2010 r. odwiedzą podczas IX Gnieźnieńskich Targów Edukacyjnych stoisko GWSHM „Milenium” będą mieli szansę wygrać karnet TŻ Start Gniezno na sezon 2010.

II Gnieźnieńskiego Festiwalu Nauki i Kultury również w "Milenium"
wtorek, 16 marca 2010, Leszek Łukasik

W ramach II Gnieźnieńskiego Festiwalu Nauki i Kultury,  GWSHM „Milenium”  przygotowała wiele ciekawych propozycji i zaprosiła do aktywnego udziału w tym wydarzeniu gnieźnieńską młodzież.

Akademickie Gimnazjum "Milenium" - szkoła dla uczniów z ambicjami
czwartek, 11 marca 2010, Leszek Łukasik

GWSHM „Milenium” wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnego środowiska powołała Akademickie Gimnazjum „Milenium” – placówkę, której zadaniem jest przygotowanie młodego człowieka do życia w przyszłości, w warunkach XXI wieku.

Rekrutacja na studia pierwszego stopnia już trwa!
poniedziałek, 8 marca 2010, Leszek Łukasik

Odpowiadając na liczne pytania maturzystów informujemy, że rekrutacja na studia pierwszego stopnia na rok akademicki 2010/2011 rozpoczęła się z dniem 1 marca br. Warto podkreślić, że ofertę wzbogaciliśmy (zgodnie z wynikami badań maturzystów i lokalnych firm) o nową specjalność - teatr, film i internet.

II Gnieźnieńśki Festiwal Nauki i Kultury
poniedziałek, 8 marca 2010, Leszek Łukasik

Gnieźnieńska Wyższa Szkoła Humanistyczno-Menedżerska „Milenium”, już po raz drugi, w dniach 15-19 marca 2010 r. zaprasza do udziału w Gnieźnieńskim Festiwalu Nauki i Kultury. Impreza ta organizowana jest przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, a drugi dzień – 16 marca 2010 r. – został przygotowywany w dużej mierze przez wydziały GWSHM „Milenium”.

Uwaga! Już w marcu ponownie w ofercie "Pedagogika sztuki - plastyka" oraz "Pedagogika sztuki - wiedza o kulturze"
sobota, 6 marca 2010, Leszek Łukasik

Pozostały ostatnie wolne miejsca na specjalnościach studiów podyplomowych: "Pedagogika sztuki - plastyka" oraz "Pedagogika sztuki - wiedza o kulturze"

Twoja przyszłość w Twoich rękach - targi edukacyjne w Gnieźnie
sobota, 6 marca 2010, Leszek Łukasik

Nadal zastanawiasz się jaką szkołę wybrać? W przyszłości zostać inżynierem? Czy może warto pracować w branży turystycznej? Na wiele takich i podobnych pytań w najbliższym czasie musi sobie odpowiedzieć kilka tysięcy absolwentów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych w powiecie gnieźnieńskim.

III Przegląd Piosenki Poetyckiej i Turystycznej
piątek, 5 marca 2010, Leszek Łukasik

Lubisz poezję śpiewaną i piosenkę turystyczną?! Jeśli tak to ZAPRASZAMY Cię na III Przegląd Piosenki Poetyckiej i Turystycznej Poszukiwanie 2010. W programie wiele atrakcji, m.in. koncert zespołu "Proforma" z piosenkami Jacka Kaczmarskiego, możliwość zdobycia nagród rzeczowych, a także certyfikatu uprawniającego do podjęcia studiów w GWSHM "Milenium" na kierunkach kulturoznawstwo lub turystyka i rekreacja z bonifikatą czesnego!

Konferencja szkoleniowa - "Socjoterapia jako forma wspierania rozwoju rodziny"
wtorek, 23 lutego 2010, Leszek Łukasik

Dnia 23 stycznia br. odbyła się zorganizowana z inicjatywy....

Warsztaty na temat pakietów turystycznych 27.01.2010
środa, 27 stycznia 2010, Leszek Łukasik

Dnia 27 stycznia br. odbyły się zorganizowane z inicjatywy Starostwa Powiatowego
i GWSHM "Milenium" warsztaty...