Zapraszamy na Konferencję Wydziału Peadgogiki (23-24 maja - Środa Wlkp.)

Zapraszamy na Konferencję Wydziału Peadgogiki (23-24 maja - Środa Wlkp.)

Pracownia Profilaktyki, Resocjalizacji i Readaptacji Społecznej, Wielkopolska Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Środzie Wielkopolskiej, Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium, Wyższa Szkoła Nauk Społecznych Pedagogium, Zakład Poprawczy w Poznaniu, Zakład Resocjalizacji WSE UAM w Poznaniu zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej: Konteksty efektywności profilaktyki, resocjalizacji i readaptacji społecznej, która odbędzie się w terminie 23-24 maja 2013 roku w Wielkopolskiej Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomicznej w Środzie Wielkopolskiej.

Proponowana tematyka konferencji koncentruje się wokół trzech bloków tematycznych:

1. Konteksty efektywności profilaktyki społecznej,

2. Konteksty efektywności resocjalizacji,
3. Konteksty efektywności readaptacji społecznej.
Obrady prowadzone będą w formie wygłaszania referatów i komunikatów w dyskusji. W zależności od liczby zgłoszeń mogą odbywać się w trzech sekcjach tematycznych.

pliki do pobrania: komunikat, formularz zgłoszeniowy