Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Pomysł na hobby: Wspinaczka dla każdego - spotkanie dla początkujących
środa, 26 lutego 2020, Rafał Wojtaszak

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby posłuchać i spróbować swoich sił w wspinaczce. Spotkanie odbędzie się 27 lutego 2020 r. w małej auli GSW Milenium (bud. B), które poprowadzi Andrzej Janka -wiceprezes Klubu Sportów Górskich DIRETA, alpinista, instruktor wspinaczki skalnej i górskiej.

Nasz gość opowie o tym jak wspinaczka górska i skalna może stać się sposobem na podróżowanie i jak niewiele trzeba by stała się ona Twoim nowym hobby. Nie zabraknie skałkowego „ABC wspinania” oraz dla chętnych będą przewidziane wejściówki na ścianę wspinaczkową w Gnieźnie by spróbować swoich sił w praktyce.

Wstęp bezpłatny, liczba miejsc (60) jest ograniczona.

Organizatorem spotkania jest Szkoła Wspinania Direta, Ścianki wspinaczkowe Direta oraz Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium.

Przygotuj swój plan – szkolenia z zakresu form opieki nad dziećmi w wieku do lat 3
środa, 26 lutego 2020, Rafał Wojtaszak

Zapraszamy studentów GSW Milenium (zwłaszcza studentów kierunków pedagogicznych), do udziału w szkoleniu finansowanym ze środków unijnych pt. ,,Przygotuj swój plan’’.

Projekt unijny pt. ,,Przygotuj swój plan’’ – są to szkolenia z zakresu form opieki nad dziećmi w wieku do lat 3. Projekt ma na celu wspomóc merytorycznie i poprowadzić osoby które planują utworzyć i prowadzić żłobek lub klub dziecięcy, oraz tych, którzy planują zatrudnienie opiekuna dziennego do w.w placówki.

Innymi słowami – szkolenia dedykowane są gminom, w których nie ma żłobków; osobom które chciałyby kiedyś taki żłobek otworzyć a nie wiedzą jak.

Udział w szkoleniu NIE obliguje do założenia żłobka, zatem w szkoleniu może wziąć udział każda zainteresowana tematyką osoba.

Zajęcia warsztatowe dla studentów zarządzania
środa, 26 lutego 2020, Rafał Wojtaszak

Studencie,

jeśli poszukujesz literatury do swojej pracy licencjackiej lub magisterskiej, weź udział w zajęciach organizowanych przez Bibliotekę GSW Milenium.

Dowiesz się na nich:

·         jak przeszukiwać bazy czasopism i książek naukowych (BazEkon, NUKAT)?

·         jak tworzyć słowa klucze, które ułatwiają wyszukiwanie publikacji?

·         jak pobierać bezpłatnie pełne teksty artykułów?

·         jak sporządzić bibliografię do swojej pracy?

Konsultacje z pracownikiem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Inspektoratu w Gnieźnie
środa, 26 lutego 2020, Rafał Wojtaszak

W sobotę 7.03.2020 w godzinach 11:00-14:00 na terenie Uczelni dyżur informacyjny będzie pełnić pracownik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych  Inspektoratu w Gnieźnie.

W trakcie dyżuru osoby zainteresowane będą mogły:

- założyć profil PUE

- uzyskać informacje z zakresu ubezpieczeń społecznych.

W czasie przerwy obiadowej na auli odbędzie się krótka prezentacja dotycząca spotkania. Stanowisko konsultacyjne znajdować się będzie w holu budynku B przy stołówce.

Spotkanie Samorządu – 25.02.2020
środa, 26 lutego 2020, Rafał Wojtaszak

Dnia 25 lutego 2020 roku odbyło się kolejne spotkanie Samorządu Studenckiego GSW Milenium podczas którego podsumowaliśmy działania podejmowane w semestrze zimowym, omówiliśmy sprawy bieżące oraz zaplanowaliśmy kolejne cele. Już wkrótce czeka na Was całe mnóstwo szkoleń, które pozwolą zdobyć nowe kompetencje i kwalifikacje, a także spotkania integracyjne naszej społeczności akademickiej. Obserwujcie stronę Uczelni oraz profil Samorządu na Facebook'u!

Nowoczesne metody nauczania i transferu wiedzy – metoda peer instruction
niedziela, 23 lutego 2020, Rafał Wojtaszak

Koło Naukowe Milenium Management przekazało Journal Academy of Management Learning and Education ze Stanów Zjednoczonych jako dar dla biblioteki naukowej GSW Milenium na ręce Dziekana Wydziału Nauk Społecznych dr. Tomasza Albińskiego. Kolejne spotkanie Koła Naukowego Millenium Management w Gnieźnie miało miejsce w dniu 23 lutego 2020 roku.

Zmiana godzin pracy Dziekanatu 15-16.02
piątek, 14 lutego 2020, Martyna Drągowska

Uprzejmie informujemy o godzinach pracy Dziekanatu Wydziału Nauk Społecznych przy ul. Okulickiego 3a podczas sesji.

Dziekanat będzie otwarty w następujących godzinach:

Sob 15.02  7:15-12:15

Nd 16.02.  10:30-12:30

Nowa przerwa obiadowa [40 min]
czwartek, 13 lutego 2020, Martyna Drągowska

Drodzy Studenci! W odpowiedzi na Wasze prośby i wyniki ankiety, na naszej uczelni ponownie zostanie wprowadzona jedna przerwa obiadowa, jednak wydłużona do 40 min.

Przerwa bedzie w godz 12:50 - 13:30. 

Dziękujemy za Wasze opinie!

Podziękowania dla Bibliotekarzy Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu
wtorek, 11 lutego 2020, Angelika Stelmaszyk

Dzięki współpracy obu bibliotek udało się pozyskać dla naszych Czytelników nowe tytuły, które ucieszą przede wszystkim Uczniów szkoły podstawowej i liceum. Cieszymy się, że punktem wspólnym takiej współpracy jest miłość do ksiażek. Dziękujemy za książki !

Zbiórka dla schroniska w Rybowie
niedziela, 2 lutego 2020, Paulina Podgórska

W terminie od 30.11.2019 r. do 02.02.2020 r. (z późniejszym przedłużeniem akcji do marca) w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium w Filii w Wągrowcu trwała zbiórka dla schroniska CYWIL w Rybowie.