Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Dłuższy czas pracy PUNKTU REKRUTACYJNEGO
sobota, 2 lipca 2011, Leszek Łukasik

Informujemy, że w okresie 4 lipca - 2 września 2011 r. PUNKT REKRUTACYJNY jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-16.00.

Bilety na niedzielny mecz rozlosowane
czwartek, 30 czerwca 2011, Leszek Łukasik

Poznaliśmy już laureatów konkursu organizowanego przez GWSHM „Milenium”, a w którym nagrodami były bilety na niedzielny mecz Start Gniezno – Lokomotiv Daugavpils.

Tegoroczne egzaminy dyplomowe już za nami!
środa, 29 czerwca 2011, Leszek Łukasik

Tradycyjnie czerwcowe dni są bardzo „gorące” dla studentów III roku, którzy przystępują do egzaminów dyplomowych kończących studia pierwszego stopnia.

Konkurs żużlowy przedłużony do 29 czerwca!!!
wtorek, 28 czerwca 2011, Leszek Łukasik

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem konkursem, w którym można wygrać bilety na niedzielny mecz ligowy (Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils) został przedłużony okres (do 29 czerwca 2011 r.) oczekiwania na Państwa maila ze zgłoszeniami.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu można znaleźć TUTAJ.

Poznaliśmy Gniezno z lat kupieckich i przemysłowych - III Nocne Zwiedzanie Gniezna
piątek, 24 czerwca 2011, Leszek Łukasik

Trzeci już już mieszkańcy Pierwszej Stolicy Polski oraz okolic wraz z Wydziałem Nauk o Kulturze i Turystyce GWSHM "Milenium" poznawali swoje miasto podczas Nocnego Zwiedzania Gniezno (22 czerwca 2011 r.). W tym roku jako miasto przemysłowe i kupieckie w okresie dwudziestolecia międzywojennego.

Wygraj bilet na mecz TŻ Start Gniezno - Lokomitiv Daugavpils
środa, 22 czerwca 2011, Leszek Łukasik

Gnieźnieńska Wyższa Szkoła Humanistyczno-Menedżerska „Milenium” już kolejny raz ogłasza konkurs dla swoich studentów i słuchaczy - kibiców TŻ Start Gniezno oraz wszystkich osób, które myślą o nauce w naszej placówce. Głównymi nagrodami jest 10 biletów (pojedynczych) na najbliższy mecz ligowy przy ulicy Wrzesińskiej (3 lipca 2011 r.).

Czytanie bajek przez uczniów Akademickiego Gimnazjum "Milenium"
piątek, 17 czerwca 2011, Leszek Łukasik

Dzisiaj uczniowie Akademickiego gimnazjum "Milenium" odwiedzili Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną w Gnieźnie, gdzie czekali na nich najmłodsi czytelnicy - dzieci z przedszkola.

Specjalny punkt rekrutacyjny dla kandydatów na studia pierwszego stopnia
wtorek, 14 czerwca 2011, Leszek Łukasik

Chcąc usprawnić rekrutacje na studia pierwszego stopnia od 13 czerwca do 8 lipca 2011 r. otworzyliśmy specjalny punkt rekrutacyjny.

Rekrutacja na studia pierwszego stopnia w Gnieźnie i Wągrowcu
piątek, 10 czerwca 2011, Leszek Łukasik

Odpowiadając na liczne pytania maturzystów informujemy, że trwa rekrutacja na studia pierwszego stopnia na rok akademicki 2011/2012 i pierwszy termin składania dokumentów kończy się 15 lipca 2011 r.
Warto podkreślić, że ofertę wzbogaciliśmy (zgodnie z wynikami badań maturzystów i lokalnych firm) o nowe specjalności - komunikacja on-line i multimedia (zarządzanie), doradztwo zawodowe i personalne, psychopedagogika (pedagogika), turystyka kulturowa (turystyka i rekreacja) oraz teatralno-wokalna (kulturoznawstwo).

Ruszyły obrony!
czwartek, 9 czerwca 2011, Leszek Łukasik

W tym tygodniu rozpoczęły się egzaminy licencjackie studentów trzecich lat.