Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Godziny pracy Biblioteki GSW Milenium
środa, 24 marca 2021, Rafał Wojtaszak

Informujemy, że Biblioteka GSW Milenium jest czynna każdego dnia od 9.00 do 15.00. Istnieje możliwość zwrotu lub wypożyczenia książek.
Książki można zamawiać telefonicznie (61 425 75 70 w. 24) lub e-mailowo Rezerwacja.Ksiazek@milenium.edu.pl
Wejście do Biblioteki od strony „Lech-Polu”. Zapraszamy.

Dziekanat WNS - praca w trybie zdalnym w dniach 22-26 marca 2021 r.
poniedziałek, 22 marca 2021, Rafał Wojtaszak

Informujemy, iż w dniach 22-26 marca Dziekanat Wydziału Nauk Społecznych w Gnieźnie będzie pracował w trybie zdalnym.

Kontakt z dziekanatem odbywać się będzie drogą e-mailową lub telefoniczną na numer komórkowy.

agnieszka.lesniak@milenium.edu.pl
kinga.frackowiak@milenium.edu.pl
magdalena.wiechcinska@milenium.edu.pl
tel. 793 065 954

Za utrudnienia przepraszamy.

Spotkanie konsultacyjne w ramach współpracy z Miejskim Ośrodkiem Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wągrowcu
piątek, 19 marca 2021, Zuzanna Walczak

16.03.2021 r. w ramach współpracy z otoczeniem gospodarczym regionu i nadzoru merytorycznego Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium nad badaniami ankietowymi przeprowadzonymi przez Miejski Ośrodek Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wągrowcu odbyło się już kolejne spotkanie konsultacyjne z udziałem Pani Kierownik ośrodka mgr Lidii Kozdęby a przedstawicielami zespołu badawczego.

Konferencja "Zarządzanie strategiczne i inwestycyjne na poziomie lokalnym: stan obecny i perspektywy rozwoju"
poniedziałek, 15 marca 2021, Zuzanna Walczak

Dnia 12 marca 2021 roku miała miejsce pierwsza, historyczna konferencja współorganizowana przez Gnieźnieńską Szkołę Wyższą Milenium i Urząd Miejski w Wągrowcu na temat: "ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE I INWESTYCJE NA POZIOMIE LOKALNYM: STAN OBECNY I PERSPEKTYWY ROZWOJU"

Międzynarodowe szkolenie studentów GSW Milenium
wtorek, 9 marca 2021, Rafał Wojtaszak

 W sobotę 6 marca 2021 roku odbyło się pierwsze seminarium zainicjowane i zorganizowane przez dr Katarzynę Miłek wraz z członkami Koła Naukowego Twórczego Arteterapeuty przy współpracy z  Karahüseyinli Middle School in Arsuz/Hatay w Turcji.

IV edycja programu "Legia Akademicka"
wtorek, 9 marca 2021, Rafał Wojtaszak

60 uczelni w całym kraju przystąpi do programu Legia Akademicka, który szkoli ochotniczo studentów chcących zostać żołnierzami Wojska Polskiego. Do programu zakwalifikował do udziału w IV edycji 47 uczelni publicznych, 9 niepublicznych i 4 wojskowe.

Zarządzenie Rektora w sprawie praktyk studenckich
wtorek, 9 marca 2021, Rafał Wojtaszak

Zarządzenie Rektora nr 1/2021 z dnia 19 lutego 2021 roku w sprawie realizacji praktyk zawodowych na studiach licencjackich, magisterskich oraz jednolitych magisterskich w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021

TUTAJ

Życzenia z okazji Dnia Kobiet
poniedziałek, 8 marca 2021, Zuzanna Walczak

W imieniu męskiej części władz Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet dla naszych Studentek oraz żeńskiej części Kadry Akademickiej i administracji Uczelnii. Niech ten wyjątkowy dzień będzie pełen radości i uśmiechu, który zostanie z Wami przez cały rok. Życzymy zdrowia, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń oraz powodzenia w życiu zawodowym i prywatnym. 8 marca do doskonała okazja, aby podziękować Wam za zaangażowanie i obecność!

Cykl spotkań dla pedagogów w kooperacji z Karahüseyinli Middle School w Turcji
piątek, 5 marca 2021, Zuzanna Walczak

Zapraszamy studentów Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium na spotkanie z nauczycielami szkół podstawowych i gimnazjów na seminarium w ramach projektu, nad którym pracujemy we współpracy z Gimnazjum Karahüseyinli w Arsuz / Hatay (Turcja).

Ruszają zapisy studentów do programu "Uczelnia dla wszystkich – Program likwidacji barier dostępności kształcenia dla studentów z niepełnosprawnościami"
środa, 3 marca 2021, Rafał Wojtaszak

Ruszają zapisy studentów* do programu wsparcia w ramach projektu "Uczelnia dla wszystkich – Program likwidacji barier dostępności kształcenia dla studentów z niepełnosprawnościami"