Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Zarządzanie zmianą, konferencja z udziałem Wydziału Zarządzania i Marketingu GSW Milenium
czwartek, 17 maja 2012, Anna Kasprzyk

Dnia 17 maja 2012 roku dr Magdalena Knapińska wzięła udział w konferencji Zarządzanie zmianą zorganizowanej w Gnieźnie przez CBS Ankieter Ultex Sp. z o.o. oraz MConsult. Pani doktor wygłosiła referaty na temat finansowania projektów outplacementowych, przepisów prawnych dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi oraz kryzysu jako szansy dla fimry.

Projekt edukacyjny "Książka czy film?" - IV spotkanie - "Zaklinacz koni"
środa, 16 maja 2012, Anna Kasprzyk

W czwartym spotkaniu w ramach projektu Książka czy film? wzięli udział tylko gimnazjaliści. Było ono poświęcone książce Zaklinacz koni N. Evansa i jej adaptacji filmowej. Miało ono inny charakter niż dotychczasowe. Gimnazjaliści z opiekunami spotkali się przed Stadem Ogierów w Gnieźnie. Tam czekał na nich pan Marek Kałużniak, który opowiedział o pracy masztalerza i hodowli koni. Historia gnieźnieńskiego stada ogierów sięga 1885 roku.

Zmiana organizacji pracy GSW Milenium w dniach 14-16 maja 2012 roku
piątek, 11 maja 2012, Leszek Łukasik

Informujemy, że w dniach 14-16 maja 2012 roku w uczelni otwarte będą tylko Dziekanat Wydziału Zarządzania i Marketiingu oraz punkt rekrutacyjny.

Pozstałe komórki uczelnie, w tym sekretariat Akademickiego Gimnazjum Milenium oraz Szkoły Podstawowej Milenium, w tych dniach będą nieczynne.

Komunikowanie społeczne w edukacji - 21-24 maja, Lądek Zdrój
środa, 9 maja 2012, Anna Kasprzyk

W dniach 21-24 maja 2012 zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu Komunikowanie społeczne w edukacji.

Juwenalia 2012 – Promocja Zdrowego Stylu Życia
wtorek, 8 maja 2012, Leszek Łukasik

Wszystkich Studentów wraz z Rodzinami zapraszamy 18 maja 2012 roku (piątek) do udziału w Juwenaliach 2012. W tym roku promujemy zdrowy styl życia, a głównym punktem zabawy będzie przemarsz stylem Nordic Walking oraz piknik studencki – ZAPISY JUŻ TRWAJĄ!

Bezpłatnie korzystaj z czytelni online IBUK.pl!
sobota, 5 maja 2012, Leszek Łukasik

Jesteś studentem, słuchaczem, wykładowcą? Przygotowujesz się do egzaminu, kolokwium, piszesz pracę? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę? KLIKNIJ PO KSIĄŻKĘ!
Od 8 maja do 8 czerwca br. możesz korzystać bezpłatnie z czytelni online dostępnej na stronie IBUK.pl. Mamy do rozdania 100 kodów! Wystarczy, że wyślesz e-maila na adres: magdalena.bukowska@milenium.edu.pl z hasłem: IBUK, podpiszesz się i podasz numer albumu, a my odeślemy Ci login i hasło. Kto pierwszy, ten lepszy:)

Kapitał intelektualny szkół wyższych - konferencja już 31 maja 2012 r.
sobota, 5 maja 2012, Leszek Łukasik

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium, Uczelnia Vistula oraz Wyższa Szkoła Turystyki i Rekreacji zapraszają na konferencję „Kapitał intelektualny szkół wyższych”, która odbędzie się 31 maja 2012 roku w Warszawie przy ul. Stokłosy 3 (siedziba Uczelni Vistula).

Drodzy Maturzyści!
czwartek, 26 kwietnia 2012, Leszek Łukasik

Przed Wami pierwsza poważna próba życiowa – egzamin maturalny.
To w życiu człowieka ważne wydarzenie i na pewno głęboko je przeżywacie. Doskonale Was rozumiem, przecież sam, kiedyś też zadawałem maturę…

Zmiany systemu pracy uczelni w dniach 30 kwietnia - 5 maja 2012 roku.
środa, 25 kwietnia 2012, Leszek Łukasik

Informujemy, że w okresie od 30 kwietnia do 4 maja 2012 godz. 12.00 uczelnia będzie nieczynna.

Projekt "Księżka czy film?" III spotkanie na temat adaptacji książki My, dzieci z dworca ZOO
wtorek, 24 kwietnia 2012, Leszek Łukasik

Trzecie spotkanie w cyklu Książka czy film? poświęcone było książce My, dzieci z dworca ZOO i jej adaptacji filmowej. Mimo że opisany w książce i ukazany w filmie problem narkomanii wśród młodzieży dotyczy lat 70., to nadal jest aktualny.