Nasi ABSOLWENCI

Nasi ABSOLWENCI

Dotychczas studia pierwszego stopnia ukończyło w naszej uczelni 3 310 osób. Poniżej prezentujemy bliższe informacje o naszych Absolwentach.

W pierwszą sobotę lipca (5.07.2014 r.) prawie 350 studentów zakończyło studia licencjackie i magisterskie w GSW Milenium. W tym roku absolwentami uczelni zostali studenci 3 kierunków: zarządzanie, pedagogika,  oraz  turystyka i rekreacja.

Najliczniejsza grupa absolwentów zakończyła naukę na Kierunku Pedagogika – 204 osoby. Podczas Absolutorium pięciu absolwentkom wręczono Tarcze Herbowe Społeczności Akademickiej GSW Milenium (najwyższe odznaczenie uczelni):

Angelice Dudek za bardzo wysokie wyniki studiów

- Agacie Śrutowskiej za bardzo wysokie wyniki studiów

- Beacie Biegale za bardzo wysokie wyniki studiów oraz aktywność

- Grażynie Kozaneckiej za bardzo wysokie wyniki studiów oraz aktywność

- Marii Strzelczyk za bardzo wysokie wyniki studiów oraz aktywność

oraz Statuetki okolicznościowe:

- Iwonie Sapie za bardzo wysokie wyniki studiów

- Jolancie Skwinie-Hulin za bardzo wysokie wyniki studiów

- Ewie Matkowskiej za bardzo wysokie wyniki studiów
  oraz aktywną działalność w Samorządzie Studenckim

Na Kierunku Zarządzanie studia zakończyło 119 osób, w tym 4 otrzymały Tarcze Herbowe Społeczności Akademickiej GSW Milenium:

- Dagmara Lewandowska za bardzo wysokie wyniki studiów

- Lidia Kowalczyk za bardzo wysokie wyniki studiów

- Anna Sanok za bardzo wysokie wyniki studiów

-Dorota Stachowiak za bardzo wysokie wyniki studiów

Najmłodszy kierunek: Turystyka i Rekreacja wypromował 20 Absolwentów, w tym nagrodzoną Tarczą Herbową Społeczności Akademickiej GSW Milenium:

- Natalię Knast za bardzo wysokie wyniki studiów.

Podczas uroczystości absolutoryjnych słowo pożegnania w imieniu absolwentów wygłosiły następujące osoby: Tomasz Polus, Ewa Matkowska, Amadeusz Janiak.

W bieżącym roku akademickim naukę w naszej uczelni zakończyła 3000. Absolwentka – pani Katarzyna Mazur, która z rąk Władz uczelni otrzymała okolicznościową statuetkę.

Podczas uroczystości absolutoryjnej na Wydziale Zamiejscowym w Wągrowcu  dnia  30 czerwca  2014  roku naukę zakończyło  61 osób.

Wybierz GSW Milenium i dołącz do grona naszych absolwentów!