Aktualności

Gość


Aktualności


Film relacjonujący Galę 10-lecia GSW Milenium
poniedziałek, 10 czerwca 2013, Maja Braciszewska

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu relacjonujacego Galę 10-lecia GSW Milenium.

Film

Trwa rekrutacja na studia licencjackie
piątek, 7 czerwca 2013, Leszek Łukasik

W związku z licznymi pytaniami przypominamy, że trwa już rekrutacja na studia licencjackie. W roku akademickim 2013/2014 na studiach pierwszego stopnia w Gnieźnie oferujemy naukę na 3 kierunkach (12 specjalnościach): zarządzaniu, pedagogice oraz turystyce i rekreacji.

Bilety ulgowe na niedzielny mecz rozlosowane!
piątek, 7 czerwca 2013, Leszek Łukasik

Informujemy, że bilety na niedzielny mecz Start Gniezno - Unia Tarnów (9.06.2013 r., godz. 17.45) wylosowały: Krystian Cholewiński z Gniezna oraz Angelika Skwarek z Gniezna.

BIURO KARIER ogłasza nabór na BEZPŁATNE SZKOLENIA w ramach projektu "Zainwestuj w siebie - zadbaj o swoją przyszłość"
czwartek, 6 czerwca 2013, Leszek Łukasik

Proponujemy szkolenia z zakresu: 
- Kurs przewodników i pilotów wycieczek krajowych i zagranicznych,
- Kurs opiekuna i kierownika wycieczek szkolnych,
- EBC*L Europejski Certyfikat Kompetencji Biznesowych.

Rajd rowerowy po Gminie Mieleszyn
środa, 5 czerwca 2013, Leszek Łukasik

Serdecznie zapraszamy do udziału w XIV Gnieźnieńskim Rajdzie Rowerowym organizowanym przez Polski Klub Ekologiczny - Koło w Gnieźnie oraz LGD Stowarzyszenie Światowid. W zależności od wybranej trasy start imprezy przewidziano o godz. 9.30 na gnieźnieńskim Rynku oraz o godz. 11.00 na placu przed szkołą w Karniszewie.

Lokomotywa J. Tuwima na Stacji Kolei Wąskotorowej, czyli znani gnieźnianie czytają dzieciom
wtorek, 4 czerwca 2013, Leszek Łukasik

Trudno o lepszą scenografię do czytania wiersza „Lokomotywa” jak Stacja Kolei Wąskotorowej. W wagonach kolejki dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych wysłuchały najpopularniejszych wierszy Juliana Tuwima. Biblioteka Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium i Pedagogiczna Biblioteka Publiczna zaprosiły znanych gnieźnian do głośnego czytania wierszy poety.

Wygraj bilet na mecz Startu Gniezno
wtorek, 4 czerwca 2013, Leszek Łukasik

Tradycyjnie w trakcie sezonu żużlowego dla studentów i słuchaczy GSW Milenium organizujemy konkursy, w którym nagrodami są dwa pojedyncze ulgowe bilety na najbliższy mecz SKS Startu Gniezno (z Unią Tarnów, 9 czerwca 2013 r., o godz. 17.45).

Juwenalia 2013 w GSW Milenium - inaczej, ale bardzo wesoło... cz. 1
czwartek, 30 maja 2013, Leszek Łukasik

Samorząd Studencki GSW MILENIUM zorganizował 23 maja 2013 r. zawody sportowe „SPARTAKIADA NA WESOŁO” dla uczniów klas I Szkoły Podstawowej nr 8 i Szkoły Podstawowej Milenium w sali gimnastycznej przy ulicy Pstrowskiego 3a.

Juwenalia 2013 w GSW Milenium - inaczej, ale bardzo wesoło... cz. 2
czwartek, 30 maja 2013, Leszek Łukasik

Rok 2013 to rok Juliana Tuwima, z tej okazji w dniu 24 maja 2013 (piątek) Samorząd Studencki GSW Milenium zorganizował dla dzieci z naszego przedszkola oraz Przedszkola nr 2 „Źródełko” warsztaty plastyczne pt.: „Przedszkolaki poznają Tuwima”. Dzieci wybrały się w podróż słynną lokomotywą, prowadzoną oczywiście przez maszynistę.

Profesor Zygmunt Waśkowski Założycielem Polskiego Naukowego Towarzystwa Marketingu
środa, 29 maja 2013, Leszek Łukasik

W maju br. powstało Polskie Naukowe Towarzystwo Marketingu. Organizacja ta skupia specjalistów ds. marketingu, reprezentujących ośrodki akademickie z całego kraju. Celem jej działalności jest integracja środowiska naukowego, wspieranie działań i projektów badawczych w zakresie marketingu, popularyzacja osiągnięć jej członków, a także promowanie dobrych praktyk marketingowych.

Jednym z założycieli Polskiego Naukowego Towarzystwa Marketingu oraz Członkiem Zarządu jest prof. dr hab. Zygmunt Waśkowski, dziekan Wydziału Zarządzania i Marketingu GSW Milenium.

Partnerzy uczelni