Aktualności


Mikołajki w GSW Milenium w Gnieźnie
Anna Woźniakowska

Tradycyjnie jak co roku Władze GSW Milenium podczas grudniowego zjazdu odwiedzają studentów i wręczają im słodką niespodziankę. Tak było i tym razem. W sobotę 5 grudnia podczas wykładów, wszyscy studenci mogli na chwilę oderwać się od zajęć i w miłej atmosferze skosztować słodki upominek.

Czytaj dalej >>
Mój start w przyszłość - Targi Edukacyjne w Mogilnie
Anna Woźniakowska

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium, uczestniczyła dzisiaj w przedsięwzięciu „Mój start w przyszłość”, które odbyło się w Zespole Szkół w Mogilnie.

Głównym celem spotkania było umożliwienie uczniom szkoły zapoznania się z ofertą edukacyjną Uczelni Wyższych.

Zapraszamy na fotorelację

Warsztaty Akademickie w Strzelnie i Mogilnie
Anna Woźniakowska

Dzisiaj na kolejnych już Warsztatach Akademickich mieliśmy okazję spotkać się z uczniami szkół ponadgimnazjalnych w Strzelnie i Mogilnie.

Zajęcia przebiegły w bardzo miłej atmosferze.

Czytaj dalej >>
Zmiana godziny dyżuru koordynatora praktyk w dniu 4.12.2015 r.
Natalia Jędrzejczak

Szanowni Państwo,

informujemy, że piątkowy dyżur koordynatora praktyk rozpocznie się od godz.14:00. 

 

Uniwersytet dla Dzieci i Akademia Dobrego Rodzica wracają po wakacjach!
Natalia Jędrzejczak

W sobotę 28 listopada w Wągrowcu odbyły się pierwsze po wakacjach zajęcia na Uniwersytecie dla Dzieci i Akademia Dobrego Rodzica…

Serdecznie zapraszamy do przeczytania artykułu zamieszczonego w Głosie Wągrowieckim. 

 

Targi Pracy „Przedsiębiorczość drogą do sukcesu zawodowego” w Słupcy
Joanna Budzyńska

30 listopada 2015 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych w Słupcy odbyły się Targi Pracy „Przedsiębiorczość drogą do sukcesu zawodowego”, gdzie GSW Milenium przedstawiła swoją ofertę edukacyjną. 

Realizatorem przedsięwzięcia była Wielkopolska Wojewódzka Komenda OHP w Poznaniu we współpracy z Zespołem Szkół Ekonomicznych im. Maksymiliana Jackowskiego oraz Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Słupcy.

Czytaj dalej >>
Warsztaty Akademickie w szkołach ponadgimnazjalnych - dzień 1 ZSP nr 4 w Gnieźnie
Anna Woźniakowska

1 grudnia 2015 roku Uczelnia w Gnieźnie rozpoczęła cykl Warsztatów Akademickich w szkołach ponadgimnazjalnych, prowadzonych przez wykładowców GSW Milenium.  Warsztaty rozpoczęły się przedstawieniem oferty edukacyjnej Uczelni, a następnie wykładowcy zaprosili wszystkich uczniów do wzięcia udziału w warsztatach. Młodzi ludzie uczestnicząc w zajęciach przejawiali duże zainteresowanie, chętnie dyskutowali oraz zadawali mnóstwo pytań. 

Czytaj dalej >>
Zapraszamy kobiety z terenu Gniezna na warsztaty pt. "Bezpieczna na święta"
Natalia Jędrzejczak

Samorząd Studencki GSW Milenium pragnie zaprosić kobiety z terenu Gniezna i okolic na warsztaty pt. „Bezpieczna na święta”.

Nasza akcja ma na celu uświadomienie zagrożeń czyhających na kobiety, jak również przedstawić jak należy się zachować w sytuacji zagrożenia.

Warsztaty będą się składać z dwóch bloków:

•cześć wykładowa realizowana przez panią mgr Annę Hedrych-Stanisławską– wykładowcę GSW Milenium

•cześć praktyczna w zakresie samoobrony realizowana będzie przez instruktora z klubu „Walka Gniezno” (prosimy o zaopatrzenie się w strój sportowy)

Czytaj dalej >>
Zapraszamy wszystkich Studentów i Wykładowców do udziału w zbiórce książek „Podaruj książkę, ulecz duszę” dla gnieźnieńskiego szpitala
Anna Woźniakowska

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium w porozumieniu z Dyrektorem Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie ogłasza akcję zbierania książek dla gnieźnieńskiego szpitala, gdzie na oddziałach zostaną ustawione regały z literaturą dla dzieci i dorosłych.

Chcemy w ten sposób rozbudzić wśród pacjentów zainteresowanie literaturą i choć w części złagodzić niedogodności związane z pobytem w szpitalu. U dzieci natomiast pragniemy zaszczepić pasję czytania i rozwijania wyobraźni. Przenosząc się w świat baśni będą mogły choć na chwilę zapomnieć o chorobie.

Czytaj dalej >>
Koło Naukowe Baby Start Wydziału Zamiejscowego w Wągrowcu zorganizowało Andrzejki w Szkole Podstawowej im. S. Staszica w Morakowie
Natalia Jędrzejczak

27  listopada w Szkole Podstawowej im. S. Staszica w Morakowie zapanowała magiczna atmosfera, ponieważ świętowane były Andrzejki, zorganizowane przez  Studentki z Koła Naukowego BABY START WZ GSW MILENIUM

Czytaj dalej >>

Partnerzy uczelni