Zaloguj się             
             
Nasze ośrodki

Aktualności


Akcja oddawania krwi
Natalia Jędrzejczak

W minioną sobotę podczas zjazdu studentów w GSW Milenium odbyła się akcja oddawania krwi, którą zorganizował Samorząd Studencki.

Czytaj dalej >>
Obchody Dnia Jana Pawła II w Mieścisku
Joanna Budzyńska

22 Października 2015 roku Szkoła Podstawowa Milenium im. Jana Pawła II w Popowie Kościelnym oraz Stowarzyszenie Pomocy Uczniom im. Jana Pawła II obchodzili Dzień Świętego Jana Pawła II.

Czytaj dalej >>
Wizyta w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie w Łopiennie
Natalia Jędrzejczak

W dniu 23 października 2015 r. studentki I i II roku kierunku pedagogika i członkinie Koła Naukowego: Anna Górniak-Kurzawa, Joanna Pietraszak, Maria Strzelczyk przybyły do DPS-u w Łopiennie. Tym razem studentki przyłączyły się do działań Wolontariuszy  z firmy Wrigely Poland Sp. z o.o. z Poznania. 

Czytaj dalej >>
Konkurs kulinarny w ZSP nr 4 w Gnieźnie
Joanna Budzyńska

Kolejny konkurs kulinarny rozstrzygnięty!
„Pieczony indyk na spaghetti warzywnym z pure ziemniaczanym i sosem” - z takim tematem zmierzyli się dzisiaj uczniowie sześciu szkół ponadgimnazjalnych z Poznania, Wrześni, Śremu i Gniezna, którzy wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Kulinarnym zorganizowanym w ZSP nr 4 przy ul. Sobieskiego w Gnieźnie. 

Czytaj dalej >>
Zostań Ratownikiem życia - ODDAJ KREW
Anna Woźniakowska

Seminarium "Nieletni i ich świat… zapobieganie demoralizacji w środowisku lokalnym"
Joanna Budzyńska

Zapraszamy do udziału w Seminarium "Nieletni i ich świat… zapobieganie demoralizacji w środowisku lokalnym" dnia 28.10.2015r. które odbędzie się w I Liceum Ogólnokształcącym w Wągrowcu.

Czytaj dalej >>
VIII Targi Edukacyjne w Mogilnie
Joanna Budzyńska

W sobotę 17 października w Zespole Szkół w Mogilnie odbyły się VIII Targi Edukacyjne organizowane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną. 

Wykład Inauguracyjny wygłosił prof. dr Hubert Paluch, Rektor Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium na temat „Współczesne problemy edukacji”.

Czytaj dalej >>
Debata parlamentarna w GSW Milenium
Anna Woźniakowska

W auli Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium odbyła się dziś debata parlamentarna kandydatów na posłów i senatorów z okręgu konińsko-gnieźnieńskiego, którą poprowadzić Andrzej Ogórkiewicz.

Organizatorzy debaty czyli GSW Milenium, Gnieźnieński Tydzień oraz portal www.gniezno.naszemiasto.pl podzielili spotkanie na dwie części. 

Czytaj dalej >>
Pierwsze zajęcia nowych Słuchaczy studiów podyplomowych w GSW Milenium
Joanna Budzyńska

W sobotę 17 października br. odbyły się pierwsze zajęcia Słuchaczy  studiów podyplomowych w GSW Milenium. Spotkanie zainaugurowała dr Iwona Gawrecka, Kierownik Międzywydziałowego Ośrodka Studiów Podyplomowych w Gnieźnie.

Czytaj dalej >>
ZAPRASZAMY na DEBATĘ PARLAMENTARNĄ dnia 19 października br. do siedziby uczelni GSW Milenium!
Joanna Budzyńska

Partnerzy uczelni