Gość


Aktualności


Funkcjonowanie kwestury w dniu 4-04-2017
wtorek, 4 kwietnia 2017, Anna Romanowska

Informujemy, że dnia 4 kwietnia  br. kwestura  czynna od 8:00-15:30.

Za utrudnienia przepraszamy. 

Pierwsza wewnętrzna konferencja WZ GSW Milenium i Wągrowieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
poniedziałek, 3 kwietnia 2017, Natalia Jędrzejczak

01.04.2017 r. odbyła się Pierwsza wewnętrzna konferencja Wydziału Zamiejscowego Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium i Wągrowieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku na temat: „Historyczne paradygmaty, stan dzisiejszy i problemy rozwoju nauki o zarządzaniu i pedagogice w Polsce (teoretyczne i praktyczne aspekty)”.

Celem konferencji była integracja środowiska seniorów i studentów zajmujących się zagadnieniami z zakresu pedagogiki i zarządzania. Stworzenie forum wymiany myśli i doświadczeń pomiędzy seniorami, którzy zdobywali wiedzę w trakcie całego życia i kariery zawodowej a studentami GSW „Milenium” czerpiącymi wiedzę teoretyczną i praktyczną  z zajęć prowadzonych na uczelni oraz w drodze własnych poszukiwań.

Gala Głosu Wągrowieckiego
poniedziałek, 3 kwietnia 2017, Natalia Jędrzejczak

W dniu 02.04.2017 r. Dziekan WZ w Wągrowcu dr Mikołaj Orlikowski na zaproszenie Redaktora Naczelnego Jerzego Mianowskiego wziął udział w Gali Głosu Wągrowieckiego. Wszyscy uhonorowani laureaci wraz z serdecznymi gratulacjami od władz uczelni Milenium otrzymali prezenty oraz kwiaty. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i jeszcze raz gratulujemy! (Opublikowano przez dr Mikołaj Orlikowski).

Źródło zdjęć: własne i portalwrc.

Galeria

Ogólnopolska Konferencja Naukowa – Wobec pytań o teraźniejszość i zmianę. Kultura – Demokracja – Edukacja
poniedziałek, 3 kwietnia 2017, Natalia Jędrzejczak

W dniach 2-4 kwietnia 2017r. odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa – Wobec pytań o teraźniejszość i zmianę. Kultura – Demokracja – Edukacja zorganizowana przez Dolnośląską Szkołę Wyższą we Wrocławiu. Przyjechali na nią naukowcy z całego kraju nie tylko ze względu na interdyscyplinarną problematykę o charakterze filozoficznym, politologicznym, kulturoznawczym, psychologicznym, socjologicznym i pedagogicznym, ale także z uwagi na jubileusz tej Uczelni, która obchodzi swoje 20-lecie. Konferencja została objęta patronatem Komitetu Nauk Pedagogicznych PAN.

Pasjonatki na akcji charytatywnej podczas Babskiego Targu II w Pobiedziskach
niedziela, 2 kwietnia 2017, Natalia Jędrzejczak

W niedzielę, 2 kwietnia 2017r. w Pobiedziskach odbyła się druga edycja wielkanocnego wietrzenia szaf, Babski Targ. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno wystawców, jak i kupujących.  Grupa ISKA - Inicjatywa Społeczna Kobiet Aktywnych po raz kolejny zorganizowała tak dużą imprezę połączoną z akcją charytatywną dla cudownej kobiety, Marty Świderskiej. Pasjonatki również miały swój udział w tym przedsięwzięciu. Animacje przygotowane dla dzieci, kącik malucha czy sprzedaż ciasta, to tylko niektóre z inicjatyw studentek GSW Milenium. Po raz kolejny Pasjonatki stanęły na wysokości zadania. 

galeria

Kurs doskonalący
niedziela, 2 kwietnia 2017, Natalia Jędrzejczak

Kurs doskonalący z wykorzystaniem metody prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej

Bądź jak żyrafa. Podziel się książką. Wielka zbiórka książek dla podopiecznych Stowarzyszenia "Uśmiech Nadziei".
piątek, 31 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

Babski Targ, II edycja - wielkanocne wietrzenie szaf, Pobiedziska 02.04.2017r.
piątek, 31 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

Spotkanie naukowo-rozwojowe z naukowcami z Evolute system i Vaasa University Finlandia
środa, 29 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

Dnia 28.03.2017 r. dr Peter Odrakiewicz przeprowadził kolejne spotkanie dotyczące rozwoju współpracy i transferu wiedzy z naukowcami z Finlandii. Transfer wiedzy to praktyczna możliwość dzielenia się z naszymi studentami wspólnymi osiągnięciami naukowców europejskich z wiodącymi osiągnięciami z USA w zarządzaniu kompetencjami.

Odwołany dyżur Koordynatora praktyk
środa, 29 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

Uwaga 

Do dnia 9 kwietnia br. z powodu choroby zostały odwołane wszystkie dyżury Koordynatora praktyk.

Partnerzy uczelni