NASZE SZKOŁY
Witaj Nieznajomy!
Zaloguj się
Nasze lokalizacje:
Gniezno
Polski >> Gniezno >> Kandydat >> Licencjat >> Aktualności
Aktualności
Termin składania dokumentów
Opublikowano: Czwartek, 28 sierpnia 2014 Autor: Anna Woźniakowska Komentarzy: 0

Informujemy, że dokumenty składać można do dnia 15 września br

Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem nauki w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium, zapraszamy do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą dydaktyczną, zamieszczoną na naszej stronie internetowej w zakładce - Oferta dydaktyczna. 

Natomiast osoby już zdecydowane zapraszamy do zapoznania się z zakładką - Rekrutacja w celu wypełnienia Kwestionariusza, a następnie prosimy o przybycie do siedziby szkoły w celu złożenia stosownych dokumentów.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z procesem rekrutacyjnym prosimy o kontakt telefoniczny
(61-425-75-70) z dziekanatem GSW Milenium.

Czytaj dalej >>
Kreatywne wakacje w Centrum Pomocy Bliźniemu „Monar-Markot” w Zielińcu
Opublikowano: Sobota, 2 sierpnia 2014 Autor: Joanna Budzyńska Komentarzy: 0

W pierwszą sobotę sierpnia (02.08.2014r.) studentki przybyły do Centrum Pomocy Bliźniemu „Monar-Markot” w Zielińcu k/Wrześni z propozycją zajęć wakacyjnych dla mieszkańców tegoż ośrodka,  spotkanie dotyczyło kreatywnych wakacji. Studentki pokazały mamom oraz ich pociechom metody, przy których można się nie tylko zrelaksować, ale również stworzyć piękne rzeczy. Dla dzieci była to propozycja scrapbookingu, natomiast mamy wykonywały decoupage. Dzięki kolorowym papierom, dziurkaczom i zdobieniami kartki dzieci zachwycały nie tylko studentki i przyglądających się pozostałych mieszkańców Centrum, ale i samych wykonawców.

Czytaj dalej >>
Modyfikacja specjalności studiów na kierunku pedagogika
Opublikowano: Piątek, 18 lipca 2014 Autor: Anna Woźniakowska Komentarzy: 0

Szanowni Państwo,
chcąc dopasować ofertę GSW Milenium do aktualnych wymagań rynku pracy, w odpowiedzi na uwagi zgłaszane przez studentów oraz  w porozumieniu z gronem wybitnych specjalistów - praktyków  i naukowców - nauczycieli akademickich GSW Milenium, władze uczelni podjęły decyzję o zmodyfikowaniu specjalności studiów na kierunku pedagogika.

Czytaj dalej >>
Funkcjonowanie GSW Milenium w okresie letnim (od poniedziałku do piątku)
Opublikowano: Wtorek, 15 lipca 2014 Autor: Anna Woźniakowska Komentarzy: 0

W okresie letnim nastąpią zmiany w funkcjonowaniu niektórych komórek uczelni. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Czytaj dalej >>
Jesteś Absolwentem GSW Milenium i chcesz kontynuować naukę na studiach magisterskich? Jeśli tak to ta oferta jest dla Ciebie!
Opublikowano: Niedziela, 6 lipca 2014 Autor: Anna Woźniakowska Komentarzy: 0

Zapisz się na studia magisterskie w GSW Milenium do 15 lipca 2014 r. włącznie, a otrzymasz dodatkowo jednorazową bonifikatę w czesnym.  Zostaniesz  zwolniony  z opłaty jednej raty czesnego (360 zł - marzec 2015 r.), czyli otrzymasz  prawie 5 % zniżkę.

Przypominamy, że Absolwenci GSW Milenium na studiach magisterskich płacą zmniejszone czesne w wysokości 360 zł (zamiast 395zł).


W przypadku pytań prosimy o kontakt z dziekanatem studiów magisterskich - 61 425 75 70 w. 21.

Czytaj dalej >>
Absolutorium 2014
Opublikowano: Sobota, 5 lipca 2014 Autor: Anna Woźniakowska Komentarzy: 0

Tegoroczne Absolutoria w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium odbyły się w pierwszą sobotę lipca (5.07.2014 r.) Łącznie na  Wydziale Nauk Społecznych na studiach licencjackich i magisterskich wręczono 350 dyplomów. W tym roku Absolwentami Uczelni zostali studenci 3 kierunków: zarządzanie, pedagogika,  oraz  turystyka i rekreacja.

Czytaj dalej >>
Dziesięć lat współpracy GSW Milenium ze Startem Gniezno
Opublikowano: Piątek, 27 czerwca 2014 Autor: Leszek Łukasik Komentarzy: 0

W 2004 roku rozpoczęło się partnerstwo Startu Gniezno i Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium. Miało ono różnorodny charakter, ale za najważniejszą jego część można uznać konkursy organizowane dla studentów GSW Milenium

Czytaj dalej >>
Trwa rekrutacja na studia licencjackie!
Opublikowano: Piątek, 27 czerwca 2014 Autor: Leszek Łukasik Komentarzy: 0

W roku akademickim 2014/2015 na studiach pierwszego stopnia w Gnieźnie oferujemy naukę na 2 kierunkach (7 specjalnościach): zarządzaniu oraz pedagogice.

Czytaj dalej >>
Specjalna oferta dla naszych absolwentów studiów licencjackich
Opublikowano: Środa, 25 czerwca 2014 Autor: Leszek Łukasik Komentarzy: 0

Dla wszystkich absolwentów studiów licencjackich GSW Milenium, którzy planują w naszej uczelni kontynuować naukę na studiach drugiego stopnia przygotowaliśmy specjalne oferty.

Czytaj dalej >>
GSW Milenium liderem wśród uczelni!
Opublikowano: Poniedziałek, 23 czerwca 2014 Autor: Leszek Łukasik Komentarzy: 0

Największa gnieźnieńska uczelnia otrzymała kolejny certyfikat potwierdzający kształcenie według aktualnych i jednocześnie innowacyjnych metod. Certyfikat „Uczelnia Liderów” został przyznany GSW Milenium po kilkuetapowym procesie oceny niezależnych ekspertów.

Czytaj dalej >>
NAJLEPSZA UCZELNIA NIEPUBLICZNA W WIELKOPOLSCE