NASZE SZKOŁY
Witaj Nieznajomy!
Zaloguj się
Nasze lokalizacje:
Gniezno
Polski >> Gniezno >> Kandydat >> Licencjat >> Aktualności
Aktualności
IV Charytatywny Bal Niepodległości
Opublikowano: Poniedziałek, 5 października 2015 Autor: Anna Woźniakowska Komentarzy: 0

Już niebawem, 7 listopada 2015 roku o godz. 19.00 w salach Pałacu w Niechanowie, odbędzie się IV Charytatywny Bal Niepodległościowy. W tym roku jest on organizowany dla Filipa Biegały syna studentki GSW Milenium, aktywnie działającej w Kole Naukowo-Samokształceniowym Pasjonat. Filip czeka na  leczenie  mezenchymalnymi komórkami macierzystymi z Galarety Whartona w chorobach neurologicznych. Jest to pięć przeszczepów w odstępach dwumiesięcznych.

Czytaj dalej >>
Inauguracja Roku Akademickiego 2015/2016 na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Wągrowcu
Opublikowano: Poniedziałek, 5 października 2015 Autor: Anna Woźniakowska Komentarzy: 0

Już po raz piąty w Wągrowieckim Uniwersytecie Trzeciego Wieku odbyła się Uroczysta Inauguracja Nowego Roku Akademickiego.  

W uroczystości uczestniczyli studenci i zaproszeni goście, wśród których byli m.in. burmistrz Wągrowca Krzysztof Poszwa, wicestarosta wągrowiecki Michał Piechocki oraz dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1  w Wągrowcu Jarosław Berendt,  którzy życzyli studentom i władzom uczelni kolejnego udanego roku akademickiego.

Czytaj dalej >>
Dzień Chłopca
Opublikowano: Środa, 30 września 2015 Autor: Joanna Budzyńska Komentarzy: 0

X Mityng Strategiczny Pracowników GSW Milenium
Opublikowano: Wtorek, 29 września 2015 Autor: Joanna Budzyńska Komentarzy: 0

28 września br. odbył się już X Mityng Strategiczny Pracowników GSW Milenium.

Powitał i otworzył spotkanie Założyciel GSW Milenium, prof. nzw. dr Lechosław Gawrecki.

Na mityngu zostały przekazane informacje o aktualnej działalności naszej uczelni przez Rektora dra Huberta Palucha, prof. GSW Milenium.

Czytaj dalej >>
Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium uhonorowana medalem 25 lat samorządności w Polsce!
Opublikowano: Sobota, 26 września 2015 Autor: Natalia Jędrzejczak Komentarzy: 0

Podczas inauguracji roku akademickiego 2015/2016 na Wydziale Zamiejscowym Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium uczelnia otrzymała znaczące wyróżnienie. Burmistrz Wągrowca Krzysztof Poszwa przekazał rektorowi dr. Hubertowi Paluchowi, profesorowi GSW Milenium, medal 25 lat samorządności w Polsce

Od pierwszych wyborów samorządowych, po przemianach ustrojowych w Polsce minęło właśnie 25 lat.

Czytaj dalej >>
Inauguracja Roku Akademickiego 2015/2016
Opublikowano: Sobota, 26 września 2015 Autor: Joanna Budzyńska Komentarzy: 0

W ostatnią sobotę września GSW Milenium w Gnieźnie rozpoczęła nowy rok akademicki 2015/2016. Uroczystość otworzył prof. nzw. dr Lechosław Gawrecki, Założyciel GSW Milenium witając wszystkich studentów i zaproszonych gości. Naukę w nowym roku akademickim zainaugurowało około 250 studentów pierwszego rocznika na studiach licencjackich i magisterskich.

W tym niecodziennym wydarzeniu swoją obecnością zaszczycili nas parlamentarzyści, przedstawiciele władz samorządowych, radni i władze innych uczelni.

Czytaj dalej >>
Pierwsze spotkanie Koła Naukowo-Samokształceniowego Pasjonat
Opublikowano: Piątek, 25 września 2015 Autor: Joanna Budzyńska Komentarzy: 0

Członkowie Studenckiego Koła Naukowo-Samokształceniowego Pasjonat serdecznie zapraszają na pierwsze w tym roku akademickim spotkanie Koła! Spotkanie odbędzie się 27.09.2015r. o godzinie 13.00 w sali nr 6 w budynku B.

Zapraszamy szczególnie nowych studentów naszej Uczelni, którzy chcą dzielić się swoją pasją pedagogiczną, jak i uczyć się i poszerzać swoje horyzonty!

Pasjonatki 
Inauguracja roku akademickiego na Wydziale Zamiejscowym w Wągrowcu
Opublikowano: Piątek, 25 września 2015 Autor: Anna Woźniakowska Komentarzy: 0

Dnia 25 września br. Wydział Zamiejscowy GSW Milenium  zainaugurował już po raz 8 nowy rok akademicki.   W uroczystości wzięli udział studenci i zaproszeni goście, wśród których znaleźli się m.in. wicestarosta wągrowiecki Michał Piechocki, Burmistrz Wągrowca Krzysztof Poszwa oraz Wice - Przewodnicząca Rady Powiatu Małgorzata Osuch w Wągrowcu.

W trakcie uroczystości studenci I rocznika złożyli uroczyste ślubowanie, a ich reprezentanci podczas immatrykulacji odebrali e-indeksy z rąk Rektora uczelni dr Huberta Palucha, prof. GSW Milenium i Dziekana Wydziału Zamiejscowego dr Magdaleny Jałowiec.

Czytaj dalej >>
Targi - Giełda Kontaktowa: "Młodzieżowe Forum Kariery"
Opublikowano: Czwartek, 24 września 2015 Autor: Natalia Jędrzejczak Komentarzy: 0

24 września 2015 roku Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium uczestniczyła w akcji pod hasłem Targi – Giełda Kontaktowa: „Młodzieżowe Forum Kariery” w auli III Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie. Akcja ta odbyła się po raz drugi i miała charakter informacyjno-aktywizujący, skierowana była do młodzieży w wieku 15-25 lat.

Pierwsza część była promocyjno- informacyjny. Na początku nastąpiła prezentacja Jednostki OHP MCK w Gnieźnie. Następnie Agnieszka Frąckowiak – doradca zawodowy MCK w Gnieźnie mówiła o potrzebie wspierania młodych ludzi w wyborze drogi edukacyjno-zawodowej.

Czytaj dalej >>
II część konferencji – „Metody pracy z osobami ze spektrum autyzmu”
Opublikowano: Sobota, 19 września 2015 Autor: Anna Woźniakowska Komentarzy: 0

Dnia 19 września 2015 odbyła się II część konferencji – „Metody pracy z osobami ze spektrum autyzmu” w której podobnie jak w ubiegłym roku wzięło udział aż 120 osób. Organizatorem konferencji był: Międzywydziałowy Ośrodek Studiów Podyplomowych GSW Milenium. 

Podczas konferencji podjęta została tematyka m.in.: z zakresu: metod edukacyjnych, metod ukierunkowanych na terapię kontaktu i więzi, metod ukierunkowanych na usprawnienie zmysłów, treningu teorii umysłu, zajęć grupowych dla dzieci i młodzieży, usprawnień mowy i komunikacji.

Czytaj dalej >>
NAJLEPSZA UCZELNIA NIEPUBLICZNA W WIELKOPOLSCE