Aktualności

Gość


Aktualności


Nowa specjalność na studiach podyplomowych - Marketing marki w Internecie
czwartek, 3 stycznia 2019, Rafał Wojtaszak

Zmiana godzin pracy - ferie zimowe
piątek, 11 stycznia 2019, Martyna Drągowska

Informujemy, iż w dniach 14-25 stycznia 2019 roku Rektorat, Kwestura i Biblioteka oraz Dziekanat Studiów Podyplomowych przy ul. Cieszkowskiego będą otwarte w godzinach 8:00-15:00.

Za utrudnienia przepraszamy.

Funkcjonowanie dziekanatu w dniu 11.01.2019
piątek, 11 stycznia 2019, Maja Braciszewska

Informujemy, że dnia 11.01.2019 r. dziekanat studiów podyplomowych mieszczący się przy ul. Cieszkowskiego 17, czynny będzie do godz. 14.30.  

Porozumieniu o współpracy GSW Milenium ze Szkołą Podstawową w Dębnicy
środa, 9 stycznia 2019, Rafał Wojtaszak

Na mocy podjętej współpracy informujemy i zapraszamy wszystkich studentów na kierunku pedagogika do odbywania praktyk w tej placówce oraz realizowania badań naukowych na potrzebę prac dyplomowych.

Podpisane porozumienie ma na celu dążenie do podnoszenia poziomu kształcenia a tym samym wzmacnianie i rozwój jego praktycznego wymiaru.

Zapraszamy także do kontaktu studentów, którzy mają własne pomysły na inicjatywy, mogące przyczynić się do rozwoju tej dwustronnej współpracy. Szkoła jest nowo otwarta i bardzo dobrze wyposażona.

Dostęp do nowych zasobów otwartych
środa, 9 stycznia 2019, Rafał Wojtaszak

Studencie,
jeśli chcesz, aby Twoja praca zaliczeniowa, licencjacka, magisterska lub esej odwoływały się do literatury naukowej, skorzystaj z naszej nowej oferty.


Teraz masz możliwość dotarcia (nawet w domu) do  nowych zasobów  otwartych, udostępnionych nam przez Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego.

Najserdeczniejsze życzenia świąteczno-noworoczne
piątek, 21 grudnia 2018, Martyna Drągowska

Kochani Studenci, drodzy Wykładowcy - przyjmijcie od nas najlepsze świąteczne życzenia. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Zmiana godzin pracy – przerwa świąteczna
wtorek, 18 grudnia 2018, Martyna Drągowska

Uprzejmie informujemy, że Rektorat, Kwestura, Biblioteka, Dziekanat WNS GSW Milenium na ul.Okulickiego 3A w Gnieźnie oraz Dziekanat Studiów Podyplomowych na ul.Cieszkowskiego i pozostałe działy Uczelni w dniach 21 grudnia - 1 stycznia będą nieczynne.

2. Dyżur Koordynator Praktyk GSW Milenium w piatek 21 grudnia nie odbędzie się.

Za utrudnienia przepraszamy.

Finał „Świątecznej zbiórki”
wtorek, 18 grudnia 2018, Rafał Wojtaszak

W dniach 17.11.2018r. – 08.12.2018r. na Wydziale Zamiejscowym GSW Milenium w Wągrowcu oraz na Wydziale Nauk Społecznych GSW Milenium odbyła się świąteczna zbiórka dla dzieci z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Wągrowcu, dzieci i młodzieży z Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” w Gnieźnie oraz dla dzieci z Domu Dziecka w Kołdrąbiu. Organizatorami zbiórki były następujące organizacje studenckie naszej uczelni: Samorząd Studencki GSW Milenium, Koło Naukowe Baby Start wraz z opiekunem dr Anną Bęczkowską oraz Koło Naukowe Milenium Management działające w Gnieźnie jak i w Wągrowcu z opiekunem dr Piotrem Odrakiewiczem.

Obchody 1000. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego w Gnieźnie
poniedziałek, 17 grudnia 2018, Rafał Wojtaszak


Historia zwycięskiego zrywu sprzed 100 lat jest tematem wielu spotkań realizowanych w ostatnich miesiącach przez Miejski Ośrodek Kultury, szkoły podstawowe oraz inne instytucje.


Zbliżamy się do daty, która dla nas gnieźnian ma szczególne znaczenie. 28 grudnia to dzień, w którym chcemy wspomnieć bohaterów, którzy poświęcili swój los dla wolności, którą i my teraz możemy się cieszyć.

 

 

Studenckie spotkania wigilijne – 09 i 15.12.2018
poniedziałek, 17 grudnia 2018, Rafał Wojtaszak

Grudzień to jedyny taki czas w roku, kiedy na Uczelni można spotkać elfy, krasnoludy i bałwanki… Już tradycją stały się wigilijne spotkania studentów z Władzami Uczelni i wykładowcami. Samorząd Studencki przygotował Wigilię Studencką w GSW Milenium w Gnieźnie (15 grudnia) oraz na Wydziale Zamiejscowym w Wągrowcu (9 grudnia). Nie zabrakło śpiewania kolęd, życzeń, pokazu świątecznej mody oraz konkursu na najlepsze przebranie z nagrodami. Po części oficjalnej, w której znalazło się również wspólne ubieranie choinki, na studentów czekały słodkości. Było magicznie, kolorowo i pysznie!

Partnerzy uczelni