Gość


Aktualności


VIII Powiatowe Targi Edukacyjne w Wągrowcu
poniedziałek, 20 lutego 2017, Natalia Jędrzejczak

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium Wydział Zamiejscowy w Wągrowcu zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną na VIII Powiatowych Targach Edukacyjnych w Wągrowcu.

28 marca 2017 r., godz. 9:00-13:00 - stanowisko nr 1.

Kolejny artykuł wydany przez pracowników GSW Milenium
środa, 15 lutego 2017, Natalia Jędrzejczak

Dziekan WZ w Wągrowcu GSW Milenium Mykola Orlykovskyi, dr. hab. Mirosław Wasilewski, prof. SGGW w Warszawie, dr. hab. Lesia Zaburanna, prof. Narodowego Uniwersytetu Biozasobów i Wykorzystania Przyrody Ukrainy oraz dr. hab. Natalia Poprozman z Narodowego Uniwersytetu Biozasobów i Wykorzystania Przyrody Ukrainy wspólnie opublikowali kolejny naukowy artykuł pod tytułem: „Metodyczne aspekty tworzenie systemu wskaźników zapobiegania kryzysom jako podstawa do stabilizacji produkcji rolnej w oparciu o doświadczenie ukraińskie" (ang. "Methodological Aspects of Creating the System of Indicators of Crisis Prevention as the Foundation for Stabilization of Agricultural Production Based on Ukrainian Experience"). Artykuł ukazał się w Zeszytach Naukowych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Problemy Rolnictwa Światowego (ang. Scientific Journal Warsaw University of Life Sciences Problems of World Agriculture).

 

V Międzynarodowa Konferencja Naukowa - Środa Wlkp., 29-30.05.2017 r.
środa, 15 lutego 2017, Natalia Jędrzejczak

Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością informujemy, że w dniach 29-30.05.2017 r. w siedzibie Wielkopolskiej Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Środzie Wlkp., odbędzie się V Międzynarodowa Konferencja Naukowa z cyklu "Konteksty efektywności...". Tegoroczne spotkanie poświęcone będzie tematyce "IDEA SPOŁECZEŃSTWA DLA WSZYSTKICH. WSPÓŁCZESNE OBSZARY WYKLUCZENIA I WSPARCIA NA WYBRANYCH ETAPACH ŻYCIA CZŁOWIEKA".

W imieniu organizatorów i partnerów serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji, która wzorem ubiegłych lat przyjmie formułę naukowej sesji plenarnej, dyskusji panelowych oraz odrębnie certyfikowanych warsztatów szkoleniowych.

 

Rekrutacja zimowa na studia podyplomowe w PILE rozpoczęta!!!
wtorek, 31 stycznia 2017, Natalia Jędrzejczak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą OKP Piła

Rekrutacja zimowa na studia podyplomowe w GNIEŹNIE rozpoczęta !!
wtorek, 31 stycznia 2017, Natalia Jędrzejczak
Rekrutacja zimowa na studia podyplomowe w POZNANIU rozpoczęta !!
wtorek, 31 stycznia 2017, Natalia Jędrzejczak

Partnerzy uczelni